Види дитячих іграшок й особливості вибору

Іграшки — важлива частина дитячого світу, оскільки дозволяють досліджувати навколишнє середовище та розвивати творчі навички. До того ж можна навчитися спілкуватися з іншими малюками та висловлювати емоції.

Види дитячих іграшок

Види дитячих іграшок

Асортимент достатньо великий. В інтернет-магазині іграшок https://leva.com.ua/ представлено багато виробів, які можна розділити на декілька категорій у залежності від віку:

  • найменші. До цієї групи належать підвіски для ліжечка, різноманітні м’ячики та кульки зі звуковими ефектами;

  • діти до 3 років. Це різноманітні кубики, пірамідки, ляльки й машинки;

  • дошкільнята. Вибір достатньо великий. Можна купити набори для творчості, пазли, конструктори, іграшки для розігрування різноманітних життєвих ситуацій;

  • молодший шкільний вік. Це автомобілі, літаки, моделі архітектурних пам’ятників, колекційні вироби, настільні ігри.

Класифікація можлива й за такими критеріями:

  • ляльки. Улюблена категорія дівчаток, у якій завжди знайдуться чудові подарунки на будь-яке свято;

  • м'які іграшки. Їх, мабуть, люблять практично всі діти. Такі вироби можна вважати універсальними, особливо якщо врахувати, що їх із задоволенням беруть у подарунок;

  • дитячі машинки. Це царство хлопчиків, де вони — повноправні господарі. Втім, дівчаткам теж дуже часто подобаються машинки;

  • автотреки. Якщо хочете, щоб із вашим молодшим сином грали його старші брати, а тато приєднувався до їх компанії, цей розділ підійде ідеально;

  • конструктори. Улюблені для більшості дітей будь-якого віку.

  • роботи та трансформери. Дуже люблять усі хлопчики, які в дитинстві таємно мріють знайти в себе теж здатності до трансформації.

Дитячі іграшки виконують відразу декілька функцій. Вони допомагають у розвитку соціальних навичок, творчих здібностей і креативного мислення.

Особливості вибору

Щоб дитина була максимально задоволена, потрібно знати, на які критерії необхідно звернути увагу при купуванні. Найважливіша характеристика — відповідність віку дитини. Цей параметр вказується на пакованні.

Необхідно звернути увагу на якість матеріалів, які використовувалися для виготовлення. Не варто економити кошти, краще придбати іграшки від відомих виробників. Рекомендується перевірити сертифікати якості, аби бути точно впевненим у якості та безпечності.

Потрібно враховувати й останні тенденції. Сучасний ринок орієнтований на анімаційні бренди. Всупереч поширеним думкам, такі іграшки не обмежують фантазію дітей, оскільки вони рідко відтворюють сюжет улюблених мультиків, а якщо так і відбувається, то малюки часто доповнюють історію самостійно.

Останнім часом зростає інтерес до інтерактивних новинок. Наприклад, можна придбати іграшки з різними корисними функціями.

Якщо купуються іграшки для малюка до 3 років, то не повинно бути дрібних деталей, які можуть потрапити до дихальних шляхиів, застрягти в носі, у вусі або бути проковтнутими. Важливо, щоб вироби не мали приклеєних пластмасових деталей, які дитина зможе відірвати. Це стосується, зокрема, м'яких іграшок, яким пришивають пластикові носи й очі. Втім, якщо ви вирішили придбати м'яких героїв дитячих казок у нас, вам нема про що переживати — у багатьох моделей усі риси обличчя або мордочки вишиті нитками.