Як підібрати безпечні іграшки для дитини

Як підібрати безпечні іграшки для дитини

Розмаїття іграшок для дітей надзвичайно велике і нові з’являються буквально щогодини. Нові моделі, які постійно надходять до магазинів, надзвичайно ускладнюють вибір дитячої іграшки. Зараз надзвичайно просто задовольнити будь-які забаганки малечі, але разом з тим, не треба забувати і про безпеку, адже використання шкідливих забавок нівелює всі ті приємні моменти, від задоволення дитини грою.

До речі, за посиланням ви знайдете безпечні симпатичні іграшки для ваших малюків з доставкою.

Безпечні іграшки для дітей до 3-х років

Безпечні іграшки для дітей до 3 роківДіти до досягнення трирічного віку просто обожнюють все гризти та смоктати. Саме тому треба уважно слідкувати за тим, щоб до них не потрапляли іграшки, призначені для більш дорослих дітей. Взагалі варто не допускати появи вдома іграшок розміром менших за 4 см, якщо у вас мешкає або буває дитина до 3-х років, адже маленькі частинки можуть потрапити до дихальних шляхів і призвести до біди.

Якщо ви придбали електронну іграшку, то варто пересвідчитись, що місце, куди встановлюються батарейки, надійно захищене і тримається на гвинтах. Адже ці елементи живлення можуть завдати не лише механічних ушкоджень, а ще й хімічних.

Обираючи безпечну іграшку для дітей трирічного віку, зверніть увагу на матеріал. Іграшка не має бути крихкою і надто м’якою, щоб дитина, навіть взявши її до рота, не зуміла відгризти, чи відламати шматок. Уникайте іграшок, які зламалися.

Захистіть малечу від іграшок з магнітами, вони можуть завдати суттєвої шкоди, якщо дитина їх проковтне.

Великі іграшки, на яких діти катають, такі як гойдалки, велобіги та інші, мають бути оснащені елементами, які дозволяють уникнути падіння.

Не давайте малечі іграшок, які були виготовлені кількадесят років тому, бо в ті часи використовувалась фарба з вмістом свинцю, що може бути небезпечно.

Безпечні іграшки для дітей 3-5 років

Не дозволяйте дітям грати іграшками з гострими краями. Звертайте увагу на пластмасу, з якої виготовлені забавки – вона не має бути крихкою, та під час пошкодження утворювати гострі елементи.

Купуючи фарби, пластилін, кінетичний пісок, та інші приладдя для творчості, звертайте увагу на їх склад, щоб контролювати використання токсичних речовин під час їх виготовлення.
Знов таки зверніть увагу на безпечне кріплення і недосяжність батарейок.
В жодному разі не давайте дитині самостійно надувати повітряні кульки, бо це небезпечно, адже дитина не розуміє як це робиться і може задихнутися повітрям з самої кульки.

Безпечні іграшки для дітей від 6 років

Безпечні іграшки для дітей від 6 роківПривчіть дітей цього віку тримати свої забавки окремо від молодших. Якщо дитина грається зі пістолетом, то зверніть увагу на те, що він має бути яскравих кольорів і в жодному разі не схожий на справжній. Переконайтеся, що діти розуміють як правильно користуватися тією чи іншою іграшкою. 

Акцентуйте увагу на тому, що дитина має самостійно прибирати забавки та дбати про те, щоб вони були придатні для ігор.
Контролюйте цілісність іграшок, щоб пересвідчитися в тому, що вони не становлять небезпеки для малечі.

На іграшках, виготовлених з дерева не має бути пошкоджень. Іграшкова вулична техніка – самокати, велобіги та інші мають перебувати в належному технічному стані, бути чистими та без іржі.

Пошкоджені іграшки негайно викидайте без жалю, або відразу ж відремонтуйте.
Не можна гратися порваними м’якими іграшками, а всі дрібні елементи на них мають бути міцно закріплені.