Як розвинути у дитини любов до читання

Як розвинути в дитини любов до читанняВ суспільстві набуває розповсюдження думка про те, що сучасні діти не люблять читати книжок. Нове покоління захоплюється гаджетами, комп'ютерними іграми. Це невід'ємна ознака часу і епохи швидкого технологічного розвитку. Але психологи і експерти книжкового ринку впевнені - інформація щодо низького інтересу до читання не відповідає дійсності.

Діти цікавляться книгами. Але для них важлива форма подачі матеріалу. Застарілі форми, нудні сюжети та способи оповіді не здатні втримати увагу юних непосидьків. Купуйте сучасні книжки для дітей. Сьогодні на видавничому ринку дуже багато цікавих пропозицій.

Головні критерії вибору дитячої літератури

Важливо правильно оцінювати якість матеріалів та друку:

  • цупкий і приємний на дотик папір. Для малюків важливі тактильні відчуття;
  • яскраві ілюстрації та стійкі фарби, що не залишають слідів на пальцях;
  • розмір та стиль шрифту повинні забезпечувати комфортність сприйняття інформації;
  • безпека. Відсутність гострих куточків, що можуть травмувати пальчики дитини, екологічно чисті фарбники;

Дуже важливі зміст і форма подачі інформації. Дитяча література має бути написана цікавою мовою. Не варто обмежуватися навчальними книгами. Художні твори розвивають в малюків творчу уяву і дарують задоволення від процесу читання.

Де придбати якісні книги

Не варто обмежуватися пропозиціями магазинів. Ви можете замовити книги на сайті https://schoolbook.com.ua/. Видавничий дім "Школа" не обмежується співпрацею з оптовими клієнтами і пропонує друковану продукцію усім бажаючим.

Де придбати якісні книги

Компанія працює у відповідності до міжнародних стандартів. Тут використовують якісних папір та фарбники, створюють зручні та цікаві для дітей формати. Розробка нових макетів книг проходить у тісній співпраці з психологами і педагогами, креативними ілюстраторами і дизайнерами.

Видавничий дім "Школа" друкує найкращі твори українських письменників, світові бестселери. Широкий асортимент дозволяє обрати літературу на будь-який смак. Тут можно замовити книги для дітей усіх вікових категорій, розважальні та розвиваючі збірки, навчальні посібники, в яких інформація викладена у цікавій та захоплюючій формі.

Важлива перевага придбання друкованої продукції у видання - найнижчі ціни. В звичайних магазинах ви переплачуєте за послуги посередників. Скористайтеся можливістю купити сучасні книги на вигідних умовах.