Як вибрати прогулянкову коляску

Щойно ваш малюк навчиться сидіти, для комфортних прогулянок йому знадобиться зручна коляска, яка так і називається – прогулянкова. Сучасні виробники пропонують великий вибір різних моделей на будь-який смак та гаманець. Щоб переконатися в цьому, можна перейти на сторінку https://shop.mamindom.ua/kolyaski/progulochnye-kolyaski/ каталогу інтернет-магазину shop.mamindom.ua.

Зовнішній вигляд прогулянкової коляски має важливе, але не першочергове значення, тому що існує кілька інших параметрів, за якими слід вибирати підходящу модель.

Як вибрати прогулянкову коляску

Скільки важить прогулянкова коляска

Вага виробу – це те, на що потрібно обов'язково звернути увагу, особливо, якщо ви живете в багатоповерховому будинку, де немає ліфта або він часто не працює. Коляски для прогулянок розділені на три категорії за цим параметром. Вони бувають: легкими, середніми, важкими.

Вага легких не перевищує 6 кг. Зазвичай вони складаються в тростини. Їх зручно переносити та возити в машині. Єдиний їхній мінус – погана стійкість.

Середні моделі можна назвати ідеальним варіантом. Їх вага не перевищує 9 кг. Серед переваг необхідно виділити компактність, хорошу стійкість, зручність використання.

Важкі моделі відрізняються розширеним функціоналом. Вага їх починається від 8 кг.

Інші важливі параметри вибору

Після вибору підходящої ваги, необхідно переходити до інших характеристик. Розглянемо докладно найбільш вагомі з них:

  • Спосіб складання. Потрібно перевірити ще в магазині (або уточнити у продавця інтернет-магазину), як відбувається трансформація. Якщо ви плануєте часто возити коляску в машині або зберігати в приміщенні з обмеженим простором, виберіть ту, яка легко складається і розкладається (одним рухом руки).
  • Вид коліс. Якщо там, де ви живете, немає ідеально рівних доріг, віддайте перевагу моделі з чотирма безповоротними колесами. Поворотні передні колеса зроблять коляску більш маневровнішою, але їздити на ній ваш малюк зможе тільки по доріжках з хорошим асфальтом.
  • Зручність і безпека. Цим вимогам відповідають прогулянкові коляски, які мають захисний капюшон від дощу, вітру та сонця, а також п'ятиточковий ремінь безпеки. Незайвою виявиться і пахова лямка. Додатковий комфорт забезпечить перекидна ручка.

На завершення необхідно додати кілька слів про аксесуари. Вони збільшують вартість моделі, але часто виявляються досить корисними. До таких доповнень відноситься кошик для покупок, столик, який має виїмку для бутилочки, дощовик, сумка, москітна сітка.