Як вибрати дитяче автокрісло з урахуванням важливих характеристик

Використання дитячих крісел для перевезення юних пасажирів в автомобілі – це не тільки турбота про комфорт, але і гарантія їх безпеки. Статистика показує, що саме ці пристосування рятують дітей під час аварій та зберігають їм життя. Тому такий корисний аксесуар повинен стати першочерговим придбанням для батьків, які мають власне авто. Але вибір автокрісла – не найпростіше завдання. Існує кілька важливих характеристик, які необхідно враховувати під час цього процесу.

Як вибрати дитяче автокрісло

Вік дитини та відповідне автокрісло

Один з важливих критеріїв вибору – вік дитини. З його урахуванням дитячі автокрісла розділені на три групи, які мають спеціальні позначення: 0 +, II, III.

Моделі з «нульової» групи використовуються для перевезення дітей в автомобілі у віці до 15 місяців, вага яких не перевищує 13 кг.

До другої групи належать автокрісла, що трансформуються, розраховані на дитячу аудиторію від 1,5 до 7 років. Третя категорія орієнтована на пасажирів старшого віку – від 7 до 12 років.

Завжди можна купити відповідне дитяче автокрісло на ATL – в інтернет-магазині, що доставляє товари по всій країні. Найбільша українська торговельна мережа успішно працює 23 роки, її обирає більшість покупців. Компанія ATL неодноразово займала перші місця в народному рейтингу суспільної довіри. На сторінках каталогу інтернет-магазину представлені автокрісла виробництва відомих торгових марок, призначені для дітей різного віку.

Спосіб установки

В ATL можна придбати автокрісла, які відрізняються між собою за способом установки. Один з варіантів передбачає фіксацію за допомогою ременів безпеки, а другий – з використанням кріплення ISOFIX.

Перший спосіб кріплення підходить для всіх машин. Ремені необхідно затягувати максимально туго, щоб виключити рух автокрісла під час їзди по нерівній дорозі.

Другий спосіб фіксації більш надійний та жорсткий. Але для його використання необхідна наявність кріплення ISOFIX і в машині.

Деталі, що вимагають уваги

При виборі дитячого автокрісла також необхідно звернути увагу на такі деталі:

  • кількість ременів (чим їх більше, тим краще);
  • надійність замків (повинні бути максимально міцними);
  • наявність регулювання (воно дозволяє встановити потрібну висоту спинки, підголівника);
  • додаткові аксесуари (не зайвою виявиться підставка для ніг, під пляшечку, москітна сітка).

Крім цього, продукція повинна бути сертифікованою відповідно до європейських стандартів безпеки.