Як вибрати дитяче крісло-гойдалку: головні характеристики

Серед великого числа засобів, які здатні поліпшити сон дитини - крісло-гойдалка. Це універсальне обладнання, здатне допомогти з комфортом вкласти малюка і заспокоїти його. Пристрій складний, має міцний корпус. У деяких випадках - забезпечується сидінням, яке здатне надійно зафіксувати тіло малюка так, щоб уникнути напруги слабких м'язів. Бажаючим придбати дитяче крісло гойдалку варто уважно розглянути існуючі моделі і вибрати таку, з якою дитині буде максимально зручно.

Дитяче крісло гойдалка

 

Які існують крісла-гойдалки

Є два найпоширеніші варіанти. Перший - баунсер, який пружинить. Другий - рокер, це колиска, яка рівномірно погойдується. Обирати таку конструкцію треба з урахуванням того, які особливості певної дитини. Декому не подобаються вібрації, інші ж не заснуть якраз за рівномірного погойдування.

У будь-якому випадку - вибирати таку річ на Avtokrisla.com треба правильно, з урахуванням усіх важливих особливостей:

  • Безпека на першому місці - особливо важливо, щоб модель відрізнялася стійкістю, обладала надійними засувками, щоб малюк з неї часом не вивалився в процесі заколисування. Кожен компонент конструкції має бути зроблений з екологічних матеріалів, які не здатні спровокувати алергію. Гарна оббивка - м'яка, на дотик приємна.
  • Форма. У сучасних крісел вона анатомічна, тобто не здатна заподіяти жодної шкоди організму дитини.
  • Сидіння. Бажано придбати такий варіант, який буде нахилятися або підніматися.
  • Функціональність. Є як прості моделі, так і такі, які видають різні звуки, вібрують та інше. Враховуйте вік малюка і то, як він сприймає все нове. Важливо придбати такий варіант, який не викличе у дитини переляк.

На одному з перших місць - безпека. Конструкція повинна мати максимальну стійкість і щільно прилягати до підлоги. В інших випадках в результаті різких рухів крісло може перекинутися. Мають бути присутніми і пристосування для утримання. Крісла, які обладають незначною вагою, менш надійні, бо можуть перевернутися під час зайвої активності дитини.

Вартість конструкції залежить від різних параметрів - бренду і комплектації. Є багатофункціональні моделі, які можна використовувати в якості люльки для сну або стільчика для годування. Регульована спинка буде великим плюсом.