Як зробити спінер своїми руками

Як зробити спінер своїми руками

Новомодний тренд Hand Spinner приблизно 2016-го року з'явився в Україні, але вже встиг серед споживачів завоювати широку популярність та затребуваність. Що таке спінер? По-різному називають ці оригінальні вироби: непосида, вертушка, крутилка ...
Спінер - це стильна та прикольна іграшка для дорослих і дітей. У чому полягає унікальність виробу та для чого він потрібен?

Інструмент виступає своєрідним тренажером для кистей та пальців рук. Ефективність та користь його пояснюється наступними властивостями:

• розвиває моторику та підвищує чутливість пальців. Особливо корисні вироби для відновлення працездатності рук після різноманітних травм та переломів кисті;

• пристрій має антистресову дію: допомагає зосередитися, усуває хвилювання, знімає нервовий емоційний стан та дратівливість;

• іграшка буде відмінним способом зайняти під час подорожей транспортом або при очікуванні у довгій черзі;

• стимулює розвиток мануальної точності.

Фінгер спінер - це не тільки інноваційна та модна іграшка. Далеко не всім шанувальникам відомо про можливості цього компактного тренажера у якості відмінного способу позбутися від шкідливих звичок. Наприклад, він допоможе позбутися часто повторюваних рухів руками, постукувати пальцями, гризти нігті та навіть палити. Ручний спінер позбавить від звички крутити в руках різноманітні предмети.

Які бувають спінери?

Спінер для рук не тільки підвищує спритність пальців, але ще приносить задоволення під час його використання. Між собою вироби відрізняються матеріалом, який використовується для їх виготовлення.
На споживчому ринку представлені металеві, дерев'яні, пластикові спіннери, а також комбіновані, в яких поєднуються кілька різних матеріалів. Поверхня виробів може бути фактурною або гладкою. Забарвлення найрізноманітніші. Пристрій можна всюди носити з собою завдяки невеликим та зручним габаритам, а незвичайний дизайн надає виробам естетичної привабливості та оригінальності.

Як зробити спінер з підшипників своїми руками

Головним, але не обов’язковим елементом спінера є підшипник. Зазвичай використовуються підшипники ABEC 3 або ABEC 5. Ці підшипники зазвичай можна знайти у зломаних скейтах, самокатах або велосипедах.
Найпростіший класичний спінер можна зробити з 4-х підшипників, суперклею та товстого шнурка. Але будьте обережні під час роботи з суперклеєм, щоб не вийшло так, як у героя нашого відео.

Як зробити спінер з кришечок

Один з найпростіших способів зробити спінер своїми руками – зробити його з кришечок з-під пластикових пляшок.
Для цього знадобляться самі кришечки, бажано різних яскравих кольорів. Клей або силікон для склеювання кришечок, канцелярська скріпка і відпрацьований стрижень з-під пасти, який ви знайдете в будь-якій кульковій ручці.
Як маю це все зробити яскравий спінер з кришечок, ви побачите на нашому відео.

Як зробити силіконовий спінер своїми руками

Зробити силіконовий спінер не дуже й важко, якщо знаєш як і маєш силіконовий пістолет. Взагалі тут все залежить від вашої фантазії – ви можете використовувати і інші знайомі вам матеріали, наприклад рідкі цвяхи.
Ну і знов таки нам знадобляться наші підшипники у кількості 4 штук. Далі з картону та пластикової смужки треба буде зробити форму, викласти на неї підшипники та залити силіконовим клеєм.
Уважно дивіться відео, щоб не зробити помилок, які призведуть до того, що спінер своїми руками доведеться переробляти.

Як зробити спінер з паперу

Найпростіший спінер своїми руками можна зробити з паперу. Він вийде нічим не гірший за ті, що зроблені з підшипниками.
Для нього потрібен картон, кольорові кнопки та клей. Все.
Найкоротше та найпростіше відео з усіх можливих – на виході маємо відмінну іграшку, зроблену своїми руками!

Ми зібрали найпростіші варіанти виготовлення спінерів в домашніх умовах. Насправді, якщо ви бажаєте зробити справжню іграшку-талісман для себе, то все залежить виключно від вашої фантазії, вмінь та наявних матеріалів. На полях інтернету ви знайдете спінери з дерева, такі, які світяться, гумові, з велосипедних ланцюгів та просто безліч усіх можливих та неможливих варіантів.
Але ж ніхто не заважає вам придумати та зробити свій, унікальний та неповторний спінер.

Фото різноманітних спінерів

Ну, і для натхнення ми зібрали для вас декілька фото цікавих та гарних спінерів. Звичайно, більшість з них буде важко, або просто неможливо зробити в домашніх умовах, але у якості ідей для вашої творчості вони будуть ідеальними!
Натхнення вам і фантазії! 

Спінер фото 1

Спінер фото 2

Спінер фото 3

Спінер фото 4

Спінер фото 5

Спінер фото 6

Спінер фото 7

Спінер фото 8

Спінер фото 9