Збираємо дитину до школи: чек-ліст

Школа — один з найважливіших етапів у становленні людини в суспільстві. Це місце, де діти отримують знання та навчаються певним нормам поведінки. Перше, що пояснюють у школі — це дисципліна. На уроки потрібно брати з собою підручники, олівці, зошити та інше приладдя. Ми розповімо, що необхідно школярам для комфортного та успішного навчання, а також створимо must have-ліст для батьків щодо необхідних предметів.

Збираємо дитину до школи

Чек-ліст до 1 вересня

Збори до школи — важливий етап і для батьків, і для дітей. Список обов'язкових покупок:

  1. Форма. Оскільки в школі передбачено навчання дисципліні та хорошим манерам, це стосується дрес-коду. Для хлопців обирайте класичні костюми та білу сорочку, а для дівчат — чорну спідницю довжиною «долоня від коліна» та світлу блузку.

  2. Рюкзак або сумка. Підручники, зошити, канцелярія та інші предмети займають багато місця. Рюкзак повинен бути містким, як наприклад, ранці Kite. Сумка має бути неважкою, обирайте легкі матеріали.

  3. Пенал. Є м'які вироби на блискавці, а є тверді з додатковими відділеннями та органайзером. Останні більш зручні у використанні, адже не потрібно довго шукати ручку необхідного кольору або олівець.

  4. Зошити та щоденник. Виробники пропонують широкий ассортимент дизайнів, обирайте на смак дитини. Пам'ятайте, що зошити з м'якою палітуркою набагато легші, ніж з картонною. У щоденнику батьки можуть побачити успіхи дитини, він обов'язково має бути кожного дня у школі.

  5. Спортивний костюм. Бажано, щоб у дитини було два комплекти одягу для занять фізкультурою. У деяких навчальних закладах цей предмет проводять на вулиці в теплий час року, тому потрібні і літній, і зимовий комплекти.

Це основні предмети, що необхідні будь-якому школяру. Окрім ранця, зошитів, форми та пеналу є додаткове приладдя, яке полегшує навчання та підвищує охайність.

Другорядні, але важливі шкільні засоби

Зошити, підручники та інші предмети — обличчя школяра. Папір та картон швидко забруднюються об парти та в рюкзаку, для підтримання привабливого та охайного зовнішнього вигляду необхідні поліетиленові палітурки.

Для читання придбайте спеціальну підставку, що регулює кут нахилу. Завдяки такій трансформації дитина обере комфортне положення підручника і не буде псувати зір.

Маркери, фломастери та кольорові олівці необхідні для виконання творчих завдань, наприклад, проектів або для уроків малювання. Окрім цього, ними легко можна виокремити основні тези творів, головну думку розповіді і т.п.

Коректор допомагає тримати зошит охайним, у разі припущення помилок можна акуратно замалювати їх і написати правильно. Точилка необхідна для загострення олівців, а скріпки підтримують порядок серед завдань на окремих листках тощо.

Купувати приладдя та одяг до школи необхідно разом з дитиною, адже таким чином ви точно не помилитесь з розміром форми, кольором ранцю, дизайном зошитів тощо. Усі вищеперераховані предмети незамінні для зручного навчання.