Ефективний сироп при сухому та вологому кашлі у дорослих 

 

Респіраторні захворювання завжди супроводжуються кашлем — сухим або вологим. Це пояснюється запальним процесом, який локалізується і розвивається в дихальних шляхах. Бронхипрет® — ефективний сироп від кашлю для дорослих, в склад якого входить рослина сировина. 

Сироп при кашлі

Показання до застосування

Сироп від Біонорики® може застосовуватися для лікування гострих або хронічних захворювань дихальних шляхів, які супроводжуються запаленням. Засіб допомагає справитися з кашлем, подразненням слизової і розріджує в’язке мокротиння1.

Ліки можна застосовувати для дорослих і для дітей від 2 років. Препарат протипоказаний для людей с індивідуальною чутливістю до його компонентів.

Склад і властивості

Виражені протизапальні властивості лікарського засобу забезпечуються наявністю в його складі наступних компонентів:

 • трави чебрецю;
 • листків плюща. 

Поєднання зазначених інгредієнтів також забезпечує секретолітичні властивості препарату, його протимікробну та антивірусну дію. Засіб ефективно розслабляє спазмовані бронхи та допомагає евакуйовувати мокротиння2. Томі він допоможе полегшити сухий кашель і прискорити одужання при наявності в дихальних шляхах великої кількості слизу. 

Переваги сиропу

Бронхипрет® у вигляді сиропу — найкраще рішення для лікування кашлю не тільки для дітей, але і для дорослих3. Засіб має велику кількість переваг:

 • приємний солодкий смак;
 • відсутність шкоди для зубної емалі;
 • комплексна дія на респіраторну систему;
 • ефективність препарату доведена в ході клінічних досліджень;
 • високий профіль безпеки;
 • хороша переносимість. 

Попри всі переваги, вказаний сироп можна використовувати лише після консультації з лікарем. Спеціаліст повинен оглянути хворого, після чого визначати доцільність застосування препарату. 

Особливості застосування

Сироп Бронхипрет® може застосовуватися для лікування дорослих, які надають перевагу рідким формам препаратів або через певні причини не можуть вживати ліки з неприємним смаком. Рекомендована доза засобу — 5,4 мл тричі на добу.

При необхідності ліки можна запивати невеликою кількістю рідини. Це не впливає на ефективність препарату. Перед вживанням банку з засобом необхідно збовтати, щоб добитися рівномірного розподілення діючих речовин. 

Дуже зручно, що одного флакона мікстури вистачає на сім днів. Зазвичай цього достатньо для лікування неускладненого кашлю. Якщо засіб не призвів до полегшення симптомів респіраторного захворювання, необхідно звернутися до лікаря за додатковою консультацією. 

Список літератури:

 1. Чучалин, А.Г. Кашель / А.Г. Чучалин. - К.: ГЭОТАР-Медиа, 2016.
 2. Парийская Т. Кашель у детей. Найдите причину / Парийская Тамара, 2006.
 3. Вилковыский Ф., Верткин А. Отхаркивающие, противокашлевые и антигистаминные препараты // Врач. - 2020. - № 9.