Як вибрати масажер для діабетичної стопи

Як вибрати масажер для діабетичної стопиЦукровий діабет - хронічне захворювання, вилікувати яке неможливо. За умови грамотного підходу пацієнт істотно поліпшить якість свого життя. Від діабету не вмирають, але він може викликати небезпечні ускладнення, зачасту просто негативно позначається на активності, самопочутті людини.

Один з основних проявів патології - діабетична стопа. Цей діагноз ставлять при комплексі патологічних змін, які зачіпають кістковий, м'язовий апарат стоп, нервову і судинну систему кінцівок. Якщо нічого не робити, може розвинутися гангрена. Для поліпшення стану хворого і запобігання серйозних негативних наслідків лікарі прописують масажні процедури, ЛФК, спеціальні препарати. Масаж рекомендовано робити щодня, але можливість відвідувати фахівця є далеко не у всіх. Хороша альтернатива мануальним технікам - апаратний масажер для ніг Marutaka. Він розроблявся спеціально для хворих на цукровий діабет, на 100% ефективний і безпечний. Устаткування максимально достовірно імітує складні масажні техніки, покращує фізичне самопочуття.

Правила масажу для діабетиків

Звичайний масаж ніг має кілька істотних відмінностей від масажу ніг за діабетичної стопи. Для досягнення вираженого терапевтичного ефекту потрібно дотримуватися всіх основних правил. За умови використання якісного апаратного масажера проблем з цим не буде.

Основні моменти:

 • Ролики мають йти від пальців по стопі, поступово переходячи до литок. Потім впливу піддаються коліна, гомілки.
 • Підколінні ямки за діабету не чіпають.
 • Сила впливу багато в чому залежить від ділянки опрацювання, в будь-якому випадку не потрібно поспішати, щоб не травмуватися.
 • Завершується сеанс легкими рухами погладжування.

Регулярні масажні сеанси покращують мікроциркуляцію крові, активізують її відтік від кінцівок, сприяють відновленню нейронних зв'язків (їх порушення якраз і призводить до втрати чутливості). Також масаж під час діабету усуває ознаки артропатії.

Все про массажери Марутака

Масажери для ніг Марутака - лідери продажів останніх років. Вони розроблялися в лікувальних цілях, на 100% відповідають вимогам лікарів і пацієнтів. Обмежень за віком немає. Масажер для ніг купити можна в лікувальних, профілактичних цілях. Вартість виходить більш ніж доступною, якщо враховувати терміни експлуатації приладу, кількість можливих процедур. Ви вкладаєте одноразово, а користуєтеся обладнанням не один рік.

Марутака - відмінний засіб при:

 • цукровому діабеті;
 • глибокому венозному тромбозі;
 • варикозному розширенні вен;
 • лімфатичних набряках;
 • проблемах з кишківником;
 • ревматичних артритах;
 • хвороби Паркінсона;
 • церебральному паралічі;
 • набряках після травм, операцій.

Це основний, але далеко не повний перелік. Регулярні масажні сеанси сприяють уповільненню розвитку хвороби, поліпшення циркуляції крові. Вони активізують роботу судин, відновлять функціональність різних органів і систем, знімуть м'язові затиски, виведуть токсини.

Масажери Марутака 

Масажери Марутака розтирають, розминають, виконують рухи погладжування, рухи, які імітують дії професійних масажистів, відтворюють складні техніки. Також ці прилади компактні, надійні, безпечні, зручні у використанні, що підтверджують сертифікати виробника. За рахунок наявності знімних пристроїв догляд за пристроєм виходить максимально необтяжливим.

Хочете зробити замовлення?

Техніка японської компанії відома надійністю, функціональністю, довговічністю. Масажери підходять для вібраційного, компресійного, роликового масажу, інфрачервоного прогріву. Користувач просто натискає кнопку - і отримує сеанс не гірше, ніж в центрі східної медицини. Можна вибирати інтенсивність впливу, швидкість обертання моторів, роликів, встановлювати потрібну тривалість процедури (передбачений таймер).

Інтернет-магазин belief.net.ua пропонує найвигідніші умови співпраці в Україні. Тут ви можете замовити оригінальний прилад Marutaka в асортименті з гарантією 3 роки.