Масажери для ніг: особливості і користь

Користь та позитивний вплив масажу на загальне самопочуття та покращення здоров'я відомі усім. Одним з традиційних видів масажу є масаж ніг. Його вважають буквально чудодійним за відчуття повного розслаблення.

масажери для ніг

Яку користь має масаж ніг

Сучасна медицина вже давно змогла дати обґрунтування тому, що масаж ніг впливає на весь організм людини. Здавалося б, як може масаж ніг сприяти зникненню головної болі або болі в шиї? Але це звичайне явище, якщо обрати правильну техніку масажу. На стопі розташовано багато рефлекторних точок. Під час масажу відбувається вплив на ці точки, що в свою чергу впливає на інші системи та органи.

Якісний масаж ніг чинить позитивний вплив в наступних напрямках:

  • загальне розслаблення та релакс;
  • зняття втоми та напруги безпосередньо зі стоп та ніг;
  • підвищення імунітету;
  • покращення функціювання нервової системи;
  • сприяння виведенню з організму токсинів;
  • відновлення сну та ін.

Масажер для ніг, як альтернатива салонним процедурам

Фахівці відзначають користь щоденного масажу ніг. Але можливість щоденно відвідувати салон або масажиста є далеко не у всіх. Альтернативою стають масажери для ніг. Масажер для ніг – сучасний електронний пристрій, якій може використовуватись в домашніх умовах. Навіть 10-15 хвилин використання пристрою щовечора дасть відчутний результат і позитивно позначиться на здоров'ї та самопочутті.

Види масажерів для ніг

Виробники пропонують широкий вибір моделей масажерів для ніг, які відрізняються набором функцій, кількістю режимів роботи, дизайном. Обрати модель і замовити доставку можна в інтернет-магазині My-Komfort.

Обираючи масажер для ніг, необхідно звернути увагу на тип масажу, який він здатен виконувати. Існує чотири види апаратного масажу ніг:

  • Роликовий – ролики натискають і розминають певні області стопи знову і знову. Це сприяє усуненню спазмів, болю, судом та відчуття тяжкості і втоми.
  • Компресійний – вплив здійснюється стисненим повітрям. Є більш м'яким і щадним, має лімфодренажний ефект, забезпечує глибоке розслаблення.
  • Розминаючий – виконується спеціальними валиками, які вироблені з пластику, силікону або термопластичного матеріалу. Розминають бічну поверхню ніг та гомілки.
  • Вібраційний – сприяє покращенню кровообігу то позитивно впливає на функції нервової системи. Але не рекомендований у випадках наявності хронічних хвороб суглобів та хребта , перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.

За бажаня можна обрати модель, в якій присутня комбінація декількох видів масажу. Фахівці рекомендують апарат, в якому функція роликового масажу стопи поєднується з розминаючим чи компресійним масажем.