Плюси та мінуси лазерної епіляції

Поговоримо про плюси та мінуси лазерної епіляції, а також чому треба обирати салони з якісною технікою та фаховими спеціалістами як, наприклад, у салонах LaserVille https://laserville.com.ua/.

У тому, що стосується видалення волосся на тілі, у вас є варіанти. Ви можете швидко все поголити , але волосся відросте за лічені дні. Креми для депіляції розчиняють волосся за лічені хвилини, але вони мають тенденцію жахливо пахнути. Якщо ж ви хочете більш ретельної епіляції, ви можете розглянути можливість епіляції воском або за допомогою шугарінга , які виривають волосся з коренем. Волосся не відростає тижнями, але епіляція воском - це болючий процес, і шкіра пекуче свербить, коли волосся відростає.

Є більш тривалі варіанти, такі як електроліз. Електроліз використовує надзвичайно дрібну голку, введену до кожного волосяного фолікула, щоб спрямувати електричний струм, який вбиває волосяний фолікул. Якщо ви думаєте, що це звучить болісно,  ви маєте рацію, і сеанс може зайняти багато часу.

І все це наближує нас до лазерної епіляції, популярного способу епіляції, який пошкоджує волосяний фолікул, щоб мінімізувати ріст волосся. Лазер виявляє волосся виключно, фокусуючи увагу на пігментних клітинах, які знаходяться у волосяному фолікулі. Після того, як меланін у волосині націлений, лазер спалює весь волосяний фолікул. Після кількох сеансів ви можете викинути бритву та скасувати зустрічі з воском. Але перед тим, як записатися на перший сеанс (який буде одним із багатьох), давайте розглянемо плюси та мінуси лазерної епіляції.

Плюси та мінуси лазерної епіляції

Які плюси?

Хоча лазерна епіляція не позбавляє волосся назавжди, вона різко зменшує ріст волосся - до такої міри, що ви можете взагалі припинити гоління.

Ви можете зробити це де завгодно на тілі, і машина може швидко покрити великі місця. Ноги, спина, пахви, лінія бікіні, живіт, обличчя... Немає обмежень у місцях, де можна зробити епіляцію лазером.

Що стосується рівня болю, лазерна епіляція знаходиться десь між голінням (безболісно) та епіляцією воском (яке доволі болюча). Фахівці використовують лід, щоб допомогти оніміти область епіляції до та після лазерної обробки. Але в залежності від того наскільки сучасним та якісним є обладнання салону та того, наскільки гарні фахівці з вами працюють, больові відчуття можуть бути зведені до нуля.

Які мінуси?

Це довгий процес. Сеанс лазерної епіляції на пахвах займає менше хвилини. Однак для отримання реальних результатів потрібні кілька сеансів (десь від трьох до восьми залежно від розміру площі), і зазвичай вам доведеться чекати шість тижнів між процедурами.

Це дорого. Але якщо скласти, скільки часу та грошей ви витрачаєте на бритви та гоління, то сеанс лазерної епіляції обійдеться вам дешевше. Ви можете розглядати лазерну епіляцію як інвестицію в красу.

Переваги та недоліки лазерної епіляції

Оскільки контраст між кольором шкіри та кольором пігменту у волосяному фолікулі є тим, що дозволяє лазеру легко вибрати, на що націлити, лазерна епіляція найкраще працює на світлій шкірі з темним волоссям і гірше на темній шкірі. У пацієнтів з темними тонами шкіри насичена пігментами шкіра конкурує з волосяним фолікулом за увагу лазера. Це не означає, що епіляція не можлива для темних типів шкіри , але, знов таки, все залежить від рівня оснащення салонів. Дорогі та сучасні лазери певних виробників краще розрізняють волосся та шкіру на всіх типах шкіри.

Якщо процедуру буде робити не підготовлений спеціаліст, лазерна епіляція може залишити на шкірі опіки або рубці. На жаль, таке трапляється. Остерігайтеся явно неякісних салонів і не забудьте запитати, де ваш лазерний технік був сертифікований для проведення процедури. Навіть лікарі за освітою, які хочуть проводити процедури лазерної епіляції, потребують подальшого навчання.