Проблеми з волоссям і трихологія

Протягом усієї своєї історії людина прагнула вирішити два протилежних завдання: як відновити втрачене волосся і як позбутися небажаного. Волосся людини виявляє дивовижну завзятість, виростаючи знову після найбільш руйнівних впливів, або випадати, незважаючи на всі зусилля для їх порятунку. У Львові вам допоможуть в обох випадках. В першому вам треба знати лише два слова - трихолог Львів https://idermic.com.ua/service/konsultatsiia-trykholoha. А у другому дещо більше - лазерна епіляція у Львові https://idermic.com.ua/service/lazerna-epiliatsiia-u-lvovi. Якщо з лазерною епіляцію знайомі вже майже всі, хто шукав оптимальний спосіб позбавитися від зайвого волосся, то хто такий трихолог, давайте розбиратися.

Проблеми з волоссям

Хто такий трихолог

Волосся, як і очі, це дзеркало, яке відображає стан здоров'я людини. Щойно відбувається збій, зачіска в'яне, з'являються неприємності у вигляді лупи, свербіння, а в особливо важких випадках, починається зворотний відлік життєвого циклу волосся. Але все це тільки звучить так сумно. Вчасно звернувшись до фахівця, багатьох проблем можна уникнути. Є проблема, і є бажання її вирішувати, але до якого фахівця слід звернутися? Для початку - до терапевта, який зможе оцінити загальний стан і призначити необхідні аналізи. Далі, до головного знавця волосся - трихолога.

Лікар чи косметолог?

Трихологія - розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов’язаних з людським волоссям та шкірою голови. У зв'язку з тим, що послуги трихолога надаються практично в будь-якому салоні краси, нарівні з медичними установами, виникає резонне питання, це лікар чи ні? 

Отже, трихолог - це фахівець з волосся. Так себе називають косметологи, які пройшли курси і отримали загальні знання про ріст та устрій волосяного механізму. Вони, безумовно, розуміють в якому стані, і які засоби варто порекомендувати. Але навряд чи можуть точно визначити причину звернення, бо проблемне волосся - це захворювання, а, отже, необхідні медичні знання. Більш безглуздим здається присвоєння кваліфікації фахівців-травників. Фахівці трихологи такого рівня мають великі прогалини в фармакології та медицині в цілому. Їх поради цінні, але виключно на побутовому рівні. Коли мова йде про хворобу, логічно звертатися до лікаря. Все той же МОЗ, пояснює, що дермокосметологи - це об'ємна спеціальність, яка включає в себе і трихолога.

Прийом трихологом може здійснюватися як в медичному закладі, так і поза його межами, наприклад в салоні краси. Але, принципово, щоб це був фахівець, який закінчив медичний освітній заклад за відповідним профілем.

Хто такий трихолог

Що можна і чого не можна?

Різноманітні і суперечливі поради «трихологів» можуть завести в глухий кут, тому не зайвим буде скласти перелік корисних порад:

  • Використання відварів, домашніх масок і бальзамів - це допоміжна терапія.
  • Шампуні і пасти лікувальної дії застосовуються в комплексі. Тобто, призначити препарат може фахівець-перукар. Але якщо, один курс не дав результату, то слід шукати причину недуги і лікувати її зсередини і зовні.
  • Не можна нескінченно застосовувати зовнішні лікувальні препарати - це посилить проблему.
  • Не варто відмовлятися від антибіотиків та протигрибкових засобів під час проблем з волоссям. Можливо, вони є не джерелом проблеми, а її лікуванням.
  • Будь-яке захворювання, в тому числі і волосистої частини голови, вимагає обстеження і проходження аналізів.