Принцип роботи інгалятора та його види

Інгалятором названо прилад, який застосовують для лікування кашлю у дітей та дорослих. Завдяки йому процес одужання значно пришвидшується, без будь-яких побічних ефектів. Помітити поліпшення стану та позбавлення перших симптомів захворювання, можна вже після другої процедури. Максимальний ефект настає через 2-3 дні. Перевагою інгаляторів є можливість їх використання практично при всіх видах хвороб верхніх дихальних шляхів, як при стандартному ГРВІ та грипі, так і при лікуванні пневмонії.

небулайзер

Принцип роботи інгалятора та його види

Інгалятор ще називають небулайзер. Принципом його роботи є - дроблення частинок лікарського препарату до найдрібніших частинок, які проникають безпосередньо в легені. Пар, що виходить з небулайзера, пом'якшує і зволожує слизову, а також покращує відходження мокротиння при кашлі. Фізрозчин в інгаляторі використовують при перших ознаках застуди, оскільки перша стадія грипу або ГРВІ провокує сухе подразнення дихальних шляхів. У процесі використання інгалятора можна додавати різні протизапальні препарати для профілактики.

Види інгаляторів

Як і будь-яка інша медична техніка, інгалятори відрізняють за видами, кожен з яких є в салонах і медичних магазинах. Популярні види небулайзерів:

  • Компресорний. У процесі роботи з таким небулайзером допускається використання антибіотичних та антисептичних засобів, а також гормонів, бронхолітиків, муколітиків та імуномодуляторів. Інгаляції користувач може здійснювати з додаванням олій, мінеральної води, антигрибкових та сурфактантних препаратів, це неприпустимо в інших видах інгаляційних пристроїв. Компресорний інгалятор дозволено використовувати як дорослим, так і дітям.
  • Ультразвуковий. Результат роботи цього виду – руйнування молекулярної структури більшості речовин у процесі нагрівання. У цих пристроях заборонено використання гормональних, антибіотичних, бронхолітичних та сурфактантних лікарських засобів та олій.
  • Для роботи з ультразвуковим небуляйзером користувач може використовувати фізрозчини та мінеральні води для зволоження слизової оболонки.
  • Паровий або тепловологий інгалятор - найбільш поширений тип. За допомогою такого апарату користувач може вдихати гарячі пари, які провокують розширення судин, що посилює кровообіг і фізіотерапевтичний ефект. Проводити інгаляцію паровим інгалятором можна з додаванням легких олій та деяких інших препаратів (які призначив лікар).

Всі з перелічених вище видів інгаляторів будь-який користувач може знайти в нашому салоні Ортомедіка за доступними цінами. Фахівці компанії постійно стежать за тенденціями ринку медичної техніки, тому завжди раді представити своїм покупцям лише найсучасніші та найтехнологічніші моделі. Завітайте до нашого магазину, і ми допоможемо вам з підбором найкращого небуляйзера з урахуванням усіх ваших вимог та побажань лікаря.

Все ж незважаючи на користь інгаляційної терапії, вона також має ряд своїх протипоказань, до яких відносяться:

  1. хвороби серцево-судинної системи;
  2. туберкульоз;
  3. захворювання крові;
  4. деякі вірусні патології.

Рекомендації щодо використання інгалятора

Людина, яка потребує використання інгалятора, спочатку повинна відвідати лікаря для низки призначень якісного лікування хвороби. Кількість та інтенсивність процедур, перелік препаратів, все це приписує лікар, а на користувачі залишається відповідальність за дотримання всіх цих рекомендацій. Тільки правильна інгаляційна терапія дозволяє швидко позбутися кашлю, а також усуває симптоми вірусних захворювань, допомагає при запаленні слизової оболонки й використовується в лікуванні від астми. У комплекті з кожним пристроєм йдуть спеціальні насадки для дітей та дорослих.

Інгалятори на сайті салону Ортомедіка мають усі необхідні документи якості. У разі труднощів з вибором, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівця, який підбере товар, а також розповість про його особливості використання. 

Не витрачайте час на пошуки медичної техніки, а одразу відвідайте наш салон і оберіть все необхідне для себе та своїх близьких.