Що треба знати про одномоментну імплантацію: особливості процедури

Красива посмішка є показником доброго здоров'я та фінансового благополуччя. Якщо хитається зуб - Люмідент стане тим місцем, де вам допоможуть. Неприємно, коли широко посміхатися не виходить. Доктор Глушко Олексій Сергійович виправить ситуацію. Якщо зубів у роті не вистачає - можна відправитися на імплантацію, яку роблять всього лиш за день. Поговоримо про те, що ховається за цією процедурою.

Одномоментна імплантація

Одномоментна імплантація ще кілька десятиліть тому була нездійсненною операцією. Складно було навіть уявити таку ситуацію, коли після втрати зуба на це ж місце встановлювався імплантат. Зараз це звичайна ситуація - стоматологами з успіхом виконуються подібні процедури.

Коли рекомендується одномоментна імплантація

Зазвичай імплантація такого типу призначається під час запущеного карієсу або серйозних механічних пошкодженнях, нерідко саме до неї вдаються при втраті зуба. У цієї процедури є перевага - досить лише один раз зазирнути до стоматології, жодних додаткових операцій не треба.

Все починається з ретельної діагностики ясен. Існують певні вимоги:

  • не має бути запальних процесів;
  • на місці видаленого зуба з яснами все в порядку;
  • кісткова тканина є в достатньому об'ємі.

Одна з головних умов - гарний стан щелепної кістки. Його оцінить лікар, який зробить висновки щодо можливості імплантації. Імплантат буде вдало закріплений тільки в тому випадку, якщо кісткова тканина вирізняється міцністю та надійністю. Попередньо варто виконати професійну гігієнічну чистку.

Стоматологія Люмідент

Якими плюсами обладає одномоментна імплантація

Ви зможете заощадити час - немає необхідності чекати загоєння ясен, тривалість операції не більш години. Травматизму мало, відразу після видалення зуба встановлюється титановий імплантат. Ніяких серйозних наслідків для здоров'я, ви уникнете запального процесу.

Немає деформацій кісткової тканини, зберігається естетичний вигляд щелепи. На імплантат можна відразу змонтувати коронку. Зазвичай вона ставиться на час, постійний варіант встановлюється пізніше.

Пам'ятайте, що до лікарів краще звертатися оперативно. Справа в тому, що зуби, які знаходяться поруч з відсутнім, починають потроху зміщуватися в напрямку, навантаження на них зростає. Краще ставити імплантат якомога швидше, тоді таких проблем не буде. Звертайтеся тільки в перевірені клініки, де лікарі цінують репутацію.