Гаманці та клатчі – стильні та елегантні аксесуари

Гаманці та клатчі – стильні та елегантні аксесуари

Аксесуари грають далеко не останню скрипку в гардеробі. Вони довершують створений образ в будь-якому стилі. Гаманці та клатчі є яскравими представниками аксесуарів, до вибору яких висувають високі вимоги естетики та практичності. Натуральна шкіра, замінник, текстиль, замша – матеріал визначає якість цих речей. Вона має бути бездоганною. В пріоритеті завжди будуть натуральні матеріали.

В поєднанні із гарною фурнітурою дизайнери створюють дійсно цінні та естетично багаті речі. На сайті відомого європейського бренду https://www.wittchen.ua/woman/category/106/klatch.html можна побачити ексклюзивні аксесуари для жінок та чоловіків. Вони бездоганні у своєму виконанні, тому стануть справжньою окрасою для повсякденних, святкових образів та аутфітів вихідного дня.

Гаманець – практичність та традиції

Стилісти рекомендують мати декілька гаманців. Один для повсякденного використання, щоб було достатньо місця для карток (кредитні, клієнтські на знижки), паперових купюр, монет. Переважно він прямокутної форми і має класичний дизайн. Якщо статус зобов'язує відвідувати презентації, святкові чи офіційні заходи, фуршети, бажано мати елегантний та дорогий гаманець. Він наближений стилем до клатча, але відрізняється внутрішнім оздобленням функціональних відділень.

Чоловічі потреби в цьому аксесуарі теж варто брати до уваги. На сторінках брендового інтернет-магазину https://www.wittchen.ua/man/category/3/koshelki.html можна побачити безліч гарних моделей гаманців. Кожна з них має класичне виконання, тому буде до вподоби вибагливим до стильових рішень чоловікам. Гаманець є статусним аксесуаром. Він має бути не тільки якісним та стильним, але і практичним, зручним у використанні.

Клатч для леді – стильна бездоганність

Клатч для леді – стильна бездоганністьЦя тема просто невичерпна, бо про клатчі можна говорити дуже довго. Вони є справжньою феєрією кольорів, форм та декору. Обмежитись придбанням одного екземпляру неможливо, бо для кожного вбрання треба мати окремий аксесуар. Він має або гармонійно поєднюватись із кольорами аутфіту, або бути яскравим акцентом. Зверніть увагу на форму та декоративне оздоблення. Саме це є визначальним при виборі.

Клатч маленький, але він може стати справжньою сенсацією. Вишивка, фурнітура, дорогі декоративні елементи є основними засобами для створення надзвичайно стильних аксесуарів. Дизайнери намагаються додати практичності клатчам, щоб можна було помістити в нього не тільки смартфон, але і косметичку, ключі, гаманець та ін. Це є аксесуар для окремих випадків. Не варто в нього перекладати все з повсякденної сумки. Клатч має легко триматись однією рукою. Він – бездоганне завершення образу, стильна та витончена деталь.