Обручку з якого метала обрати

Обручку з якого метала обрати

За традицією, вибір обручок - почесний обов'язок нареченого. Але останнім часом цей обов'язок зводиться лише до оплати покупки. А вибирати кільця молодята воліють разом. Чи жарт - обручки належить носити все життя! І ця прикраса має, як мінімум, подобатися і бути зручною.

У ювелірній справі обручки - це як хліб у пекарні. Продукт першої необхідності. Зайдіть в будь-який ювелірний салон - для обручок обов'язково буде виділена окрема вітрина (ну, або хоча б подушечка - але все одно окрема!).

Ось обручки для жінок рядочком розмістилися під товстим склом, виблискуючи камінням і гранями, всі такі різні - і елегантні, і розкішні, і скромні ... очі розбігаються! На чому ж зупинитися? Як вибрати обручку?

Давайте спробуємо розібратися, з яких дорогоцінних металів робляться обручки. Чисте золото в ювелірній справі практично не використовується - занадто м'який та піддатливий метал. Ювелірні прикраси, в тому числі й обручки, робляться зі сплавів золота. Процентне співвідношення золота й визначає його пробу. Наприклад, 585-я проба - це 58,5% золота в сплаві.

Обручка з жовтого золота

Обручка з жовтого золота

Ці кільця помітні відразу. Вони веселі, сонячні, яскраві. Вони ніби посміхаються всім своїм виглядом.

Жовте золото - класика, збірний образ «мерзенного металу». Обручка з жовтого золота, відповідно, теж буде класичною. Жовтий колір золота виходить завдяки його сплаву зі сріблом та міддю. Якщо в сплаві більше срібла - вийде лимонне, жовте золото. Якщо більше міді - буде золото наступного типу, яке частіше за все і можна зустріти у нас в продажу:

Обручки з червоного золота

Червоний відтінок золоту надає мідь. Цей тип золота найбільш звичний для жителів пострадянських територій. Відповідно, й вибір обручок з червоного золота досить широкий.

Обручки з білого золота

Біле золото - елегантний, витриманий, красивий метал з холодним, яскравим блиском. Білий відтінок золоту надає паладій. Прикраси з білого золота займають особливе місце в усьому світі, будучи знаком престижу. Обручка з білого золота стане не тільки символом міцної сім'ї, але і престижною, вишуканою прикрасою.

Ретро-кільця з червоного золота.

Червоне золото зараз, практично, не використовується під час виготовлення обручок, так як і інших ювелірних прикрас. Але в не такі вже й далекі часи всі обручки робили тільки з такого золота. Товсті, масивні «гайки» на пальцях дідусів та бабусь - як раз з цієї «опери»! Якщо вам дісталася у спадок така прикраса, її можна віднести до ювелірного салону і там вже зробити сучасні, красиві та елегантні обручки.

Красиві обручки

Платинові обручки

Платина - дорогий, міцний, сильний, метал. Але погано піддається обробці. Найпоширеніший сплав платини - 950-ї проби. Все б добре, якби не зовнішній вигляд платини. Обручки з платини виглядають так, ніби вони зроблені з якогось алюмінію. Для знавців та поціновувачів, безумовно, платинові обручки - престижна, дорога прикраса. Але, на жаль, більшість людей не здатні «впізнавати» платину. Тож доведеться всім і кожному пояснювати, з чого зроблені ваші кільця.

Обручка з кобмінації металів

Цей вид обручок стрімко набирає популярності. Кільця, створені з використанням різних металів, відповідають найнеординарнішим вимогам вибагливих покупців. Вони і елегантні, і оригінальні, і яскраві, і красиві. У таких обручках може використовуватися нетрадиційне золото: зелене, синє, фіолетове і навіть чорне. Комбінація з різних металів дозволяє створювати обручки на будь-який смак.