Як перевірити якість взуття

Як перевірити якість взуття

Обираємо місце, де будемо купувати взуття

Хочете, щоб нова пара взуття служила вам якомога довше і не доставляла дискомфорту під час носіння? Тоді для придбання цього виду товару краще вибирати спеціалізовані взуттєві магазини, наприклад, як e-shoes.com.ua. Звичайно, і ціни в них будуть вищими, але ризик напоротися на неякісну підробку тут мінімальний. Дешеве взуття, куплене на ринку, швидко стане непридатним для використання через порушення технологій пошиття і заміни натуральних матеріалів штучними. У зв'язку з чим, вам доведеться витратитися знову, щоб придбати ще пару. Тому краще один раз ретельно перевірити вибраний екземпляр взуття на якість і носити його з задоволенням.

Оглядаємо взуття зовні

Насамперед рекомендується приділити увагу огляду матеріалу, з якого виготовлено виріб. Краще, звичайно, вибирати взуття з натуральних матеріалів: замші, шкіри, текстилю або нубуку. Взуття зі шкірозамінника може викликати проблеми зі здоров'ям та дискомфорт під час використання. Якщо ви віддали перевагу шкіряному взуттю, тоді варто перевірити його якість. Продукція зі шкіри не повинна мати різкого запаху. Натиснувши пальцем на верхню частину носка, ви побачите мережу дрібних зморшок, яка почне зникати після зняття тиску. Це означає, що виріб виготовлений з еластичної шкіри, при обробці якої не була порушена технологія. Потріть поверхню взуття пальцем в різних областях. Якісний виріб не повинен залишати слідів після дотику до поверхні.

 

Візьміть напівпари до рук і складіть їх разом. Вони мають бути однаковими за матеріалом, кольором та обробкою. Огляньте рівність і правильність прошивки, перевірте міцність з'єднання деталей. Декоративні та робочі прошивки мають бути паралельними один до одного і мати однаковий натяг. Якщо при створенні взуття був використаний клей, тоді його надлишків не має бути на поверхні. Обов'язково перевірте працездатність блискавок. Висота однієї напівпари повинна відповідати іншій. Це також стосується і висоти підборів. Поставте взуття на горизонтальну поверхню і перевірте підбори. Вони мають бути рівними, без дефектів.

Поверніть вироби п'ятовою частиною до себе. Прощупайте пружність та жорсткість задника. Зверніть увагу на те, щоб в частині п'яти не було складок і зморшок, ущелин між підошвою та каблуком. Огляньте підошву. Вона повинна бути гнучкою і м'якою. Для того щоб перевірити її еластичність, зігніть взуття в руках. У якісного виробу підошва легко зігнеться, а верхня частина не буде сильно деформована. Зайве жорстка підошва, яка не згинається, буде доставляти дискомфорт своєму власникові і може привести до плоскостопості.

Оглядаємо взуття зовні

Перевіряємо взуття зсередини

Загляньте всередину взуття. Якщо воно виготовлене ​​з натуральної шкіри, важливо щоб внутрішня частина виробу була м'якою та злегка ворсистою. Взуття зі шкірозамінника, зазвичай, має поліамідну або текстильну основу. Вибираючи зимове взуття, пощупайте товщину хутра в ділянці носка виробу. Якщо воно занадто тонке, тоді, швидше за все, ваші ноги взимку будуть мерзнути. Справа в тому, що багато виробників економлять на виготовленні продукції, замінюючи натуральне хутро в ділянці носка на його штучний аналог.

Обмацайте внутрішню обробку взуття. Таким чином, ви перевірите, чи немає на устілці виступаючих горбів, цвяхів або шпильок, а також розривів або складок на підкладці. Зверніть увагу на те, щоб усі металеві застібки та декоративна фурнітура були ізольовані від ніг тканинним прошарком. Оцініть якість приклеювання підкладки в п'ятовій та бічних частинах. Потріть її вологою хусткою, щоб уберегти себе від фарбування шкарпеток або колготок у колір взуття.

Щоб перевірити якість устілок, необхідно їх трохи підняти, щоб зрозуміти, з якого матеріалу вони зроблені. Устілки в гарному взутті мають виготовлятися зі спеціально обробленої шкіри. Але дуже часто для їх створення використовується звичайний картон. Обираючи вироби з вкладними устілками, віддавайте перевагу тим варіантам, які мають пористу структуру та добре вбирають вологу.

Перевіряємо взуття зсередини

Звертаємо увагу на упаковку товару

Щоб придбати якісне та оригінальне взуття необхідно звірити дані на упаковці та ярлику взуття, який зазвичай кріпиться на неї. Варто відзначити, що, зазвичай, дата виробництва вказується на клапані, штафірках або підкладці. Товарний знак зазвичай розташовується на устілці або підошві в області супінатора.

Дотримуючись всіх цих правил, ви зможете придбати якісне взуття, яке буде вам служити вірою та правдою, даруючи комфорт та зручність при кожному кроці. Якщо обраний товар не відповідає вашим побажанням, без жалю повертайте його продавцеві. Так ви не тільки заощадите, але ще й збережете своє здоров'я.