Як вибрати м'які меблі

Як вибрати м'які меблі

Після того, як ремонт у квартирі закінчений, кожен господар будинку зітхає з полегшенням. Адже велика частина роботи, пов'язана з наданням свіжості вигляду кімнат, закінчена, і залишилося зовсім небагато, щоб надати кімнаті комфорту та затишку.

Кімнату необхідно обставити предметами меблювання та декору, і якщо ви спочатку все робили самостійно без допомоги професійного дизайнера, то можливо з рішенням цього питання ви будете відчувати деякі складності, адже просто завітати, наприклад до магазину м’яких меблів Interia і вибрати перші, що трапилися меблі, буде не достатньо, щоб ваша кімната була просякнута атмосферою тепла та затишку.

М'які меблі

У цій статті до вашої уваги матеріал, який допоможе людині, яка не розбирається в тонкощах м'яких меблів, правильно здійснити вибір того чи іншого варіанту для своєї щойно відремонтованої кімнати.

Адже всі меблі обладають власними нюансами, як за місцем установки, так за конструкцією.

Як вибрати м'які меблі 3

Для наочного переконання та візуального уявлення, як буде виглядати той чи інший тип м'яких меблів в різних інтер'єрах, досить поглянути на представлену добірку фото дизайнерських рішень з вибору м'яких меблів в різні кімнати та інтер'єри.

Як вибрати м'які меблі 4

Якщо підійти на вулиці до перехожого і запитати, а які м'які меблі він вважає найкращими? То таке питання, звичайно, не залишиться без відповіді, але чи буде воно правильним?

Для того, щоб зрозуміти чи є правильною та чи інша відповідь щодо вибору м'яких меблів, необхідно розуміти, що скільки людей, то стільки й думок.

Тому, перш за все, необхідно визначитися, яку функцію ви плануєте покласти на свою м'які меблі, в якій кімнаті вона буде встановлена.

Як вибрати м'які меблі 5

Одна справа, якщо вам просто в кімнаті не вистачає сидячих місць, інша справа, якщо вам треба комфортне місце, де можна загорнувшись пледом поринути у світ художнього твору.

Оббивка м’яких меблів

Як вибрати м'які меблі 6

Якщо з розмірами та конструкцією м'яких меблів більш та менш зрозуміло, і тут все впирається в розміри виший кімнати, то ось з вибором оббивної тканини часто виникають питання.

Безсумнівно, найкращою оббивкою є та, за якою догляд буде мінімальним, і неспроста.

Така оббивка найменш буде схильна до накопичення пилу і до того ж, не буде джерелом розвитку алергенних реакцій в організмі людини.

Як вибрати м'які меблі 7

Шкіряна оббивка в цьому питанні, звичайно, є лідером, оскільки протерти її вологою серветкою не складе особливих труднощів, і якщо ненавмисно розлити рідину, як це часто трапляється, то тут не залишаться розводи.

Оббивка може бути як зі штучних матеріалів, так і з натуральних, і саме з цих причин можна спостерігати, що саме цей матеріал іноді становить більшу половину вартості м'яких меблів.

Наповнювач

Як вибрати м'які меблі 8

До якості цього матеріалу треба підходити з особливою увагою, оскільки саме він відповідає за форми м'яких меблів.

Часто можна спостерігати, що в місцях сидіння людей утворюються провали, це обумовлено тривалою експлуатацією і поганою якістю наповнювача.

Основним критерієм з вибору наповнювача, є його пружність - це властивість матеріалу, при чиненні на нього тиску у вигляді деформації, відновлювати свою первинну форму.

Як вибрати м'які меблі 9

Виходячи з практичних міркувань, найоптимальнішим варіантом наповнювачів вважається поролон.

Каркас

Як вибрати м'які меблі 10

Хоч це і м'які меблі, але найчастіше в них зустрічається жорсткий каркас, який може бути з деревини або з металу.

Залежно від використаного матеріалу вага однотипної м'яких меблів може бути досить відчутною в порівнянні.

Як вибрати м'які меблі 11

Як вибрати м'які меблі 12