Capmonster: які краще вибрати проксі для роботи з Капмонстер

Щоб захистити користувачів від спаму, Google запровадила інструмент рекапчу. Таке рішення помітно ускладнило життя багатьох категорій користувачів. Просувати бізнес в інтернеті після запуску API стало складніше.

Рекапча не дозволяє автоматизувати деякі процеси, які маркетологи, таргетологи, аналітики раніше використовували у роботі.

Вирішенням проблеми стало використання спеціального софту. Одним із популярних програмних забезпечень став Capmonster. Це розпізнавальник рекапч високої ефективності. Щоб отримати доступ до всіх можливостей, використовуйте мобільні проксі для Capmonster. Наприклад, https://mproxy.top/blog/proksi-dlya-recaptcha

Капмонстер проти рекапчі

Що за програма Capmonster, як її використовують для рекапчі?

Софт Capmonster був розроблений спеціально для автоматичного розпізнавання рекапч. Це дозволяє уникнути блокування рекапчі. Капмонстер працює на алгоритмі OCR. Наданий софт замовляють користувачі для автоматизації деяких процесів під час роботи в інтернеті. Капмонстер відрізняється низкою особливостей:

  • розпізнавання капчі виконується без участі користувача;
  • система здатна розпізнати кілька мільйонів капч;
  • за годину софт обробляє більше 100000 капч;
  • програма розпізнає прості та складні картинки.

Навіть складні системи антиспаму, які використовують Маілру, ВК, Яндекс, розпізнаються Capmonster. Але коректну роботу наданого софту можуть забезпечити лише мобільні проксі. Це динамічні IP-адреси, які створюють умови для функціонування Капмонстера. Купувати проксі вигідно, щоби вести бізнес, працювати в інтернеті.

Чому в роботі з рекапчею використовують проксі?

Щоб розпізнавати рекапчу, спеціальний софт підключається до проксі-пристрою, з якого працює користувач. Всі скрипти, картинки та інша інформація завантажується через стаціонарну IP-адресу. Тому замовивши ефективний софт, не можна отримати очікуваний результат. Неякісні проксі не дозволять сервісу працювати коректно.

Особливістю роботи Capmonster є відсутність автоматичного оновлення проксі. Якщо запити будуть створюватись з однієї IP-адреси, автоматизувати процеси не вдасться. Пошукова система може забанити запити зі стаціонарного проксі. У цьому випадку Капмонстер не може бути ефективним. Вихід з подібної ситуації – купити proxy мобільних операторів.

Працюючи з неякісних, безкоштовних або стаціонарних IP-адрес, можна отримати блокування вже в перші півгодини серфінгу, автопостингу або під час інших автоматичних дій. Алгоритми Google швидко розпізнають запити з однієї IP-адреси. Такі процеси блокуються. Обхід рекапчі не дасть бажаного результату. Якщо купити мобільні проксі, можна забезпечити потрібні умови для здійснення низки автоматичних процесів в мережі.

Capmonster та мобільні proxy

Захистити автоматичний процес в інтернеті від бана, забезпечити нормальні умови для розпізнавання рекапчі софтом Капмонстер, дозволяють проксі мобільних операторів. Це динамічні IP-адреси, які змінюються із заданою періодичністю. Мобільні proxy мають кілька переваг перед стаціонарними:

  • пошукові системи, соцмережі, торгові майданчики довіряють IP-адресам мобільних операторів, що унеможливлює ризик отримання блокування;
  • IP-адреси змінюються зі встановленою користувачем швидкістю;
  • забезпечується висока швидкість обміну;
  • підключення до мережі анонімне.

Capmonster разом з динамічними проксі ефективно розпізнаватиме рекапчі, а автоматичні процеси не блокуватимуться.