ГДЗ - відповіді на всі домашні завдання

 

З появою інтернету багато що змінилося в різних сферах життя людини. Всесвітня мережа істотно вплинула і на освіту. Інформація стала більш досяжною, тепер не потрібно годинами сидіти в бібліотеці, майже все є в інтернеті. Здається, що все це - суцільні переваги для школяра, але є й недоліки.

ГДЗ - готові домашні завдання

Відповіді на домашні завдання

Різні видання з підказками, готовими домашніми завданнями для школярів будь-якого віку з'явилися давно. Щоправда, для цього потрібно було обійти з десяток книжкових магазинів, і не завжди вдавалося знайти те, що потрібно. Сьогодні ж в мережі ГДЗ неважко знайти за кілька хвилин, до того ж з найрізноманітніших предметів - математики, фізики, хімії та історії. Існує багато ГДЗ з мов - української, англійської, французької, німецької або видання з готовими творами. Школяр знайде ГДЗ для будь-якого класу і предмета. Для прикладу до вашої уваги розділи з порталу vidminny.com з розділами готових відповідей до домашніх завдань.

ГДЗ 2 клас 3 клас 4 клас 5 клас 6 клас 7 клас 8 клас 9 клас
Математика ГДЗ з математики 2 клас ГДЗ з математики 3 клас ГДЗ з математики 4 клас ГДЗ з математики 5 клас ГДЗ з математики 6 клас      
Алгебра           ГДЗ з алгебри 7 клас ГДЗ з алгебри 8 клас ГДЗ з алгебри 9 клас
Геометрія           ГДЗ з геометрії 7 клас ГДЗ з геометрії 8 клас ГДЗ з геометрії 9 клас
Українська мова ГДЗ з української мови 2 клас ГДЗ з української мови 3 клас ГДЗ з української мови 4 клас ГДЗ з української мови 5 клас ГДЗ з української мови 6 клас ГДЗ з української мови 7 клас ГДЗ з геометрії 8 клас ГДЗ з геометрії 9 клас
Англійська мова ГДЗ з англійської мови 2 клас ГДЗ з англійської мови 3 клас ГДЗ з англійської мови 4 клас ГДЗ з англійської мови 5 клас ГДЗ з англійської мови 5 клас ГДЗ з англійської мови 7 клас ГДЗ з геометрії 8 клас
Фізика           ГДЗ з фізики 7 клас ГДЗ з геометрії 8 клас  
Хімія           ГДЗ з хімії 7 клас ГДЗ з хімії 8 клас  

Користь від ГДЗ

Чи дійсно від ГДЗ може бути користь - питання особливо цікавить батьків школярів.

користь:

  • не потрібно витрачати гроші на репетитора;
  • дитині не знадобиться допомога батьків, які іноді і самі не знають, як розв'язати задачу;
  • школяр зможе розібратися з алгоритмом дій в завданні, а потім розв'язати схожі завдання за аналогією;
  • розвиває логічне мислення;
  • піднімає самооцінку дитини - вона буде більше прагнути до знань, з'явиться впевненість у власних силах;
  • діти витрачають менше часу на розв'язання домашнього завдання, до того ж, використовують його більш ефективно, що дозволяє додатково займатися хобі, спортом, музикою;
  • краще, якщо школяр розбереться із завданням за допомогою ГДЗ, ніж взагалі не зробить його, нерозуміння предмета викликає згодом повний негатив до нього і заперечення;
  • не всі школярі можуть відразу засвоїти інформацію на уроці, простіше це зробити вдома, на готових прикладах.

Правила користування готовими відповідями

ГДЗ створюються для того, щоб звірити власноруч отриманий результат. У будь-якому випадку, потрібно розібратися з розв'язанням. Зрозуміти послідовність і логіку дій. Просте списування не принесе користі учневі, та й оцінку він навряд чи отримає за це гарну. ГДЗ, наприклад на порталі vidminny.com допоможуть і під час підготовки до іспитів.

Самостійні допитливі і відповідальні школярі самотужки розберуться з тим, як з користю застосовувати ГДЗ. Іншим же дітям, мають допомогти батьки. Потрібно навчити дитину користуватися ГДЗ якомога рідше, і прагнути до самостійного досягнення своїх цілей.

Варто виділити і такий важливий аспект - ГДЗ мають бути якісними, щоб школяр дійсно міг розібратися в них. Іноді пропонується кілька варіантів розв'язання однієї задачі, або є роз'яснення, чому потрібно зробити так, а не інакше.

Шкода ГДЗ

Готові домашні завдання легко досяжні, їх можна отримати за 2 секунди, одним клацанням миші. Тому школярі можуть остаточно розледачітися - навіщо щось вчити, якщо й так гарні оцінки? Якщо матеріал бездумно списувати, то з часом це вплине на успішність. Інтернет доступний скрізь. Учень списувати може навіть на уроках, через мобільні додатки. Проте, все це веде до ще більших проблем, адже знання одних матеріалів залежить від розуміння попередніх.

У мережі є маса різних розв'язників, деякі з них рясніють неправильними відповідями. Це може ще більше заплутати дитину і знизити її впевненість у власних силах.

Не завжди безпечні деякі сайти з ГДЗ через можливу ​​наявності вірусів. Деякі ресурси створюються для того, щоб заплутати дитину, і вона довше перебувала на сайті, намагаючись завантажити потрібне ГДЗ. Таким чином, тільки витрачається час даремно.

Серед недоліків такого способу розв'язання домашнього завдання варто виділити і те, що дитина ще більше часу проводить в інтернеті, а не за звичайними книжками, через це порушується зір, сон, та й в цілому, з'являється дратівливість.

Як поводитися батькам?

Якщо школяр не бажає вчити уроки і користується ГДЗ, варто з ним поговорити відверто і пояснити, що від нього самого залежить успішність в майбутньому, наявність хорошої роботи і освіти. Ніякі залякування або контроль не допоможуть, навпаки, це дає зворотний ефект. Не потрібно забороняти дитині користуватися розв'язниками, але нехай це буде обґрунтовано і розумно. Для гарної успішності, необхідно намагатися і вчитися, а не тільки займатися списуванням готових завдань.

Важливо розуміти, як дітям, так і батькам, що ГДЗ - це лише помічник, а не вирішення всіх проблем і тим більше, не шлях до гарних оцінок. Сьогодні першим і успішним прагне бути кожна дитина, і ГДЗ можуть з цим істотно допомогти. Неробам і ледарям ГДЗ принесуть тільки шкоду.