Сумісність за східним гороскопом

Цивілізація Китаю є однією з найбільш стародавніх у світі. Багато століть назад, особи, які в Китаї практикували астрономію і астрологію, були на службі у імператора в палаці. Стародавня китайська астрологія застосовувалася спочатку для того, щоб прогнозувати майбутнє всієї нації. І це завдання суворо виконувалося на імператорському рівні.

Використання східної астрології для особистих прогнозів і тлумачень почалося лише на початку нашої ери. В період правління династії Танг (618-907г.г. н.е.), була написана величезна книга, яка містить в собі енциклопедичні знання про індивідуальні китайські прогнози.
Східний гороскоп описує головним чином не події, а стосунки між людьми. Згідно з китайською філософією, всі події, які відбуваються з нами, визначають взаємні відносини між людьми. Те, наскільки людина зможе правильно побудувати стосунки зі своїм колом спілкування, визначає і її фінансову ситуацію і розвиток кар'єри та сімейне благополуччя. Досить часто це буває важливішим, ніж характер і поведінка людини.
Східна астрологія грунтується на 12-річному циклі, в якому кожен рік символізує певна тварина. Це Щур, Бик, Тигр, Заєць, Дракон, Змія, Кінь, Вівця, Мавпа, Півень, Собака та Кабан. Згідно з легендою, коли Будда скликав до себе всіх тварин, обіцяючи винагороду першим дванадцяти, то вони прийшли до нього саме в такому порядку. А в якості винагороди отримали право один раз на дванадцять років панувати роком і людськими долями.

Сумісність знаків за китайським гороскопом онлайн

Дванадцять міфологічних тварин являють собою відповідно до східної космогонічної теорії, 12 космічних впливів, які діють в Рік Народження людини, які формують її характер і переважно визначають її долю та можливі події.
Повний китайський цикл триває шістдесят років і складається з п'яти малих циклів по дванадцять років кожен. Цей ритм досить тривалий, тому працюють тільки прогнози, складені на тривалий час - не менше місяця.
За основу китайського календаря взятий місячний рік - обертання місяця орбітою навколо Землі. Європейський календар бере за основу сонячний рік - обертання Землі орбітою навколо Сонця. Ці два календаря між собою не збігаються.
Тому, якщо Ви народилися в перші два місяці року, то Вам слід уточнити Ваш знак. Наприклад, весь 1990-й рік минув під знаком Коня, але ті, хто народився до 25 січня 1990-го року - народилися ще у рік Змії. Тому для правильного розрахунку сумісності за східним гороскопом Вам слід вказати 1989-ий рік тобто на рік раніше.

Дізнатися точно під яким знаком східного гороскопу ви народилися, можна скориставшись Таблицею східного гороскопу за роками

Східний гороскоп: сумісність онлайн

Введіть Вашу дату народження (дд мм рррр)

день

місяць

рік


Введіть дату нарождення партнера (дд мм рррр)

день

місяць

рік
Коротка характеристика знаків зі східним гороскопом

Щур

Ці люди наділені привабливістю і шармом. Дуже ощадливі, але легко витрачають гроші на тих, кого щиро люблять. Вони сильні і елегантні, спокійні й привабливі, під маскою веселості ховають агресію і бажання домінувати.

Бик

Старанні і скромні Бики мало говорять, але багато роблять. Їх наполегливість і витривалість не знають кордонів, але Бика легко вивести з себе. З представників знака виходять сильні керівники. Успішні, якщо працюють в сільському господарстві, спорті, світі фінансів, мають відношення до мистецтва. Знак підтримує тривалі і серйозні стосунки, вміє дружити і піклуватися.

Тигр

Серед Тигрів зустрічаються повні протилежності:

  • Позитивні і духовні люди.
  • Марнолюбні і вимогливі.

Перший тип обладає сміливістю, дуже справедливий і завжди захищає слабких, другий - живе для себе. 

Ці люди завжди прагнуть до влади. Готові ризикувати, обожнюють бути в центрі уваги і захоплення. Серед них багато артистів, режисерів, поетів і художників.

Заєць

Зайці - чуттєві коханці і вірні друзі. Відмінно розбираються в мистецтві і мають вроджене почуття прекрасного, хоча можуть виглядати дещо поверхневими, примхливими і егоїстичними. Зайці часто стають експертами в освіті, релігії, культурі та медицині. Представники знака здорові від природи, але мають займатися спортом все життя.

Дракон

Їх можна назвати королевськими і великодушними, новаторами і дуже талановитими особистостями. Величезний запас життєвих сил дозволяє досягти будь-яких цілей. Дракон вважається найсильнішим знаком. Він живе за власними правилами і не боїться порушувати чужі. Успішний у будь-якій справі.

Змія

Наймудріший, проникливий і прозорливий знак. Витривалий, терплячий, але може бути скупим і егоїстичним. Ці люди намагаються присвятити себе одній справі, людині, меті в житті. Щоб підтримувати здоров'я, їм треба багато відпочивати і вести відокремлений спосіб життя. Серед усіх професій Змії вибирають науку і мистецтво, з них виходять найкращі ювеліри, астрологи, соціологи та дієтологи.

Кінь

Весела вдача і вміння зачаровувати людей компенсує проблеми зі спілкуванням. Коні вміють моментально приймати рішення навіть у критичній ситуації. Все схоплюють на льоту, вміють читати думки. Демонструють сильну тягу до протилежної статі, через що можуть кинути все заради кохання.

Вівця

Від природи мають почуття справедливості, добрі і чуйні. Мають багату уяву, сором'язливі, делікатні і скромні люди. Завжди готові прийти на допомогу іншим, але бувають надмірно неспокійні і докучливі. Можуть виявляти надмірну впертість. Добре реалізують себе в професії педіатра, актора, вихователя, дизайнера, перукаря або флориста.

Мавпа

Кмітливі, привабливі і дотепні люди, які люблять подуріти і добре влаштовуються в житті. Можуть бути надмірно ексцентричними, але розумні і винахідливі. Домагаються успіху в будь-якій справі, швидко пристосовуються до інших людей. У любові легковажні, довго шукають постійного партнера.

Півень

Найбільш спостережливий знак. Самовпевнені, талановиті і амбіційні. Вміють бути душею компанії, товариські і відкриті. В коханні поводяться як власники, але дуже дбайливі і вміють будувати відносини. Відмінні друзі. Більшого домагаються на позиції блогера, власника ресторану, стиліста, спортсмена.

Собака

Чесні, вірні, уважні і добрі люди. Можуть демонструвати впертість через невміння відкрито висловлювати свої думки. З них виходять найкращі друзі, партнери, дружини і підлеглі.

Ці люди люблять і вміють працювати, досягають кар'єрних висот завдяки лояльності і вірності справі. Найкраще виявляють себе як вчені, адвокати, поліцейські, судді, священики і політики.

Кабан

Століття справжніх лицарів не минуло, поки живуть такі люди, як вони. Справжні дами і кавалери з прекрасним почуттям такту і міри. Вдумливі, товариські, вони люблять працювати, вміють відпочивати і радіти життю.

У професії розкриваються повністю, допомагають колегам і поважають керівника. Дуже спокійні, рідко впадають в паніку. Почуття відповідальності робить з них прекрасних організаторів свят, логістів, керуючих готелями і магазинами.