Гуцульська любовна магія

магія карпат

Часом трапляються ситуації, коли потужна та таємнича любовна магія була б чи не найкращою помічницею. Закохати в себе хлопця чи втримати чоловіка, якого намагається відбити суперниця – для вирішення подібних проблем наші предки мали чимало способів. А де ж ще шукати таємниці любовних заклинань, приворотів та чар як не в містичних Карпатах, місці сил гірських мольфарів? Надзвичайне це місце, адже відпочинок в Карпатах влаштовується що треба, та ще й дізнаєшся чимало про таємничі ритуали гуцулів. До речі, тут можна знайти чимало місцин як для романтичного відпочинку, так і для того аби розпитати місцевих знавців про всі нюанси любовної магії гуцулів: https://karpatium.com.ua/

Отже, які ж любовні таємниці були відомі гуцулам? Способів чимало, але ось найголовніше, що слід пам’ятати.

  • Для любовної магії дуже важливим є правильний час! Зокрема, замовляння слід виконувати в ніч з суботи на неділю та з четверга на п’ятницю. І не будь-коли, а саме вночі «на повний місяць».
  • Для чар та любовного зілля дуже важливим є підбір правильних інгредієнтів. Ними часто вкривали підлогу оселі, їх вплітали у вінки, кидали у купель новонароджених дівчаток тощо. Найголовніші з них − м’ята, васильки, любисток, барвінок та корінь мандрагори (беладона). До цього переліку також варто додати вербену, проте слід пам’ятати, що брати її слід тоді, коли «не бачить ні сонце, ні місяць», а також перед викопуванням рослини місце слід обвести срібною річчню.
  • Якщо використовуєте барвінок, то варто з його кореня приготувати відвар і полити сліди хлопця, якого хочеться приворожити.
  • Важливим елементом для замовлянь виступає… цукор. Може через бажання «підсолодити» спільне життя – невідомо, але над ним читаються спеціальні магічні вірші, а потім підсипають до напою людини, яку хочеш привернути.
  • У любовних ритуалах роль відводиться і ключу. Вставлений у замок ключ дівчата ховали під порогом і чекали, поки хлопець переступить через нього.
  • Доволі незвичний спосіб – це використання горілки. Але суть не в тому, щоб напоїти хлопця, а дати йому скуштувати горілки, процідженої через жіночий одяг та взуття.

Дізнатись деталі чи магічні слова для приворотів можна розпитавши місцевих, хоча не всі мольфари відкривають свої таємниці. Чи вірити в це, чи ні, а тим більше чи використовувати ці хитринки – справа кожної дівчини. Навряд чи гуцули вважали, що якийсь один ритуал чи замовляння дасть потрібний ефект, хіба що треба спробувати кілька.

Романтика - краще любовне зілля

А взагалі, чи не найкращий спосіб приворожити хлопця або ж не дати полум’ю кохання згаснути через щоденну рутину – це просто проводити час вдвох. Наприклад, в романтичній мандрівці. Відпочинок в Карпатах – чудовий варіант для цього, адже тутешні гори та водоспади не залишать вас байдужими та наповнять енергією. Втім, якщо додати до цієї подорожі ще й романтичній вечір на двох в чанах з гарячою ароматичною карпатською водою… ефект буде що треба. Чи не найкращим місцем для цього може слугувати Яремче або селище Лумшори. Насолоджуйтесь життям та кохайте один одного!