Модні бюстгальтери: актуальні новинки та критерії вибору

Модні бюстгальтери

Бюстгальтер - особливий елемент гардероба. Від правильного вибору моделі і розміру багато в чому залежить привабливість, постава і самопочуття жінки. Лікарі та стилісти впевнені - на якості бюстгальтера економити не можна. Але іноді ціни в магазинах жіночої білизни змушують шукати компромісні рішення.

 

Скористайтеся можливістю купити бюстгальтер на сайті YOLLO. Інтернет-магазин пропонує високоякісні вироби відомих брендів за дуже привабливими цінами. Широкий асортимент дозволяє підібрати моделі для будь-якого типу фігури.

Актуальні тренди на світовому ринку жіночої білизни

Сучасна мода дуже демократична і різноманітна. Дизайнери створюють фасони бюстгальтерів в різних стилях. Ефектні варіанти крою, які підкреслять індивідуальні переваги фігури, зможуть підібрати жінки з будь-яким типом статури.

Стійкий та яскравий тренд - білизна в стилі ретро. Популярні бренди успішно модифікують вінтажні фасони. Прогресивні матеріали та особливості крою дозволяють їм відповідати вимогам сучасних жінок.

Один з найефектніших та практичних різновидів - Анжеліка. Фасон був винайдений в середині минулого століття. Перейшовши за посиланням, ви зможете купити бюстгальтер Анжеліка і вивчити особливості цієї моделі.

Величезною популярністю користується фасон Пуш Ап. Він стане справжньою знахідкою для жінок, які бажають візуально збільшити об'єм грудей. Широкий спектр варіантів чашок і розташування вкладишів дозволяє моделювати будь-які форми.

Сучасні жінки активні і все частіше віддають перевагу комфортній білизни, яка забезпечує максимальну свободу рухів. З кожним роком зростає попит на спортивні бюстгальтери. Купуючи такі моделі, важливо віддавати перевагу виробам, зшитим з еластичних тканин.

Як вибрати розмір бюстгальтера в інтернет-магазині

Багато жінок відмовляються від вигідної ціни через острах купувати білизну без примірки. Це помилка. Правильний підхід до вимірювань тіла і використання спеціальних таблиць дозволяють підібрати бюстгальтер ідеально точно.

Все дуже просто:

  • виміряйте об'єм під грудьми без білизни. Важливо стежити, щоб стрічка розташовувалася паралельно підлозі. Цей результат вказується в таблиці в сантиметрах;
  • об'єм за найвищими точкам грудей. Цей вимір рекомендується проводити в бюстгальтері з м'якими чашками без поролону. Його розмір має вам ідеально підходити;
  • різниця в об'ємі під грудьми і за найвищими точкам вказує на розмір чашки. Наприклад, 23 див відповідає літерній позначці F.

Якщо у вас виникли сумніви, задайте питання консультанту інтернет-магазину. Допомога у виборі оптимального розміру - обов'язкова складова клієнто-орієнтованого сервісу. Гідний довіри інтернет-магазин обов'язково надає такий.