Поради щодо вибору чоловічих спортивних костюмів

Якщо узагальнювати модні тренди, вони незмінно рухаються в бік комфорту, деякої аскетичності та мінімалізму. Сьогодні цілком "легально" не вилазити зі спортивних костюмів, таких як на сайті https://freever.ua/man/sportivnaya-odezhda/. Чоловічий спортивний одяг зараз на піку популярності, особливо в зв'язку з масовою популяризацією здорового способу життя. Разом з експертами Freever ми підготували кілька порад щодо вибору чоловічих спортивних костюмів, які будуть актуальними ще мінімум пару сезонів поспіль.

Як вибрати чоловічий спортивний костюм

Загальні рекомендації:

Враховуйте сезонність. Якщо спортивний костюм ви плануєте використовувати в якості одягу на кожен день, то влітку краще звертати увагу на тонкі легкі тканини, а взимку - на підкладку з начосом.

Синтетика в складі - це норма. Спортивні костюми з натуральних тканин швидко втрачають свою форму, тому виробники додають синтетику для збільшення зносостійкості.

Фасони, які не сковують рухи. Поза межами тренажерного залу чоловіки в лосинах виглядають, як мінімум, дивно.

Якщо ви шукаєте спортивний костюм для тренувань, тут вимоги зовсім інші. Силовий тренінг дуже травмонебезпечний, тому рекомендуємо віддавати перевагу закритим рашгардам та іншим фасонам верху, які облягають тіло. Якщо мова йде про пробіжку свіжим повітрям, то не зайвою буде пайта з капюшоном, яка в разі негоди захистить вас від дощу. Обираючи спортивний костюм, обов'язково грунтуйте свій вибір в залежності від умов його експлуатації. Якщо це одяг на кожен день, то такі нюанси не так істотні і можна орієнтуватися тільки на зовнішній вигляд.

Тренди 2021 року

Складна ситуація, яка склалася в усьому світі в зв'язку з пандемією коронавируса, наклала відбиток абсолютно на всі відгалуження нашого життя, в тому числі і на модні тренди. На карантині все ми сиділи вдома і дивилися серіали та фільми, правда? А який новий фільм викликав справжній фурор 2021-го року? Звичайно, це "Джентльмени". З виходом цього фільму в модній індустрії спостерігається справжній бум на чоловічі спортивні костюми в клітинку, які носили головні герої. Куртки-бомбери теж знову повернулися до трендів. Що стосується колекцій від відомих виробників спортивного одягу, тут все більш стримано. Переважають нюдові тони, а яскравих принтів 2021-го року на подіумах по-мінімуму. Є навіть костюми, які вже йдуть в комплекті з маскою та іншими ЗІЗ.