ПВХ чи ЕВА: як вибрати хороші чоботи, які не промокають

Непромокаючі чоботи потрібні не тільки для риболовлі. У сльоту та мокрий демісезонний період їх із задоволенням носять дівчата, які не бажають намочити ноги і довго лікуватися від застуди. Якщо в радянські часи особливого вибору не було, то сьогодні виробники пропонують на вибір взуття, яке не промокає, не тільки з гуми, але й з ПВХ або нового матеріалу ЕВА (етиленвінілацетат). Під час вибору потрібної пари нерідко постає питання про те, якому матеріалу віддати перевагу.

Якщо ви хочете придбати всього 1-2 пари для оновлення гардеробу, підійде будь-який магазин, що торгує подібним товаром, але ті, кому потрібні жіночі чоботи оптом, купити їх за доступною ціною можуть в інтернет-магазині ChildrenShoes, який пропонує широкий асортимент подібних моделей.

Непромокаючі жіночі сапоги

Полівінілхлорид (ПВХ)

Справжні «невбивні» чоботи з каучуку знайти на думку багатьох продавців сьогодні майже нереально. Їм на зміну прийшли доступні моделі із ПВХ. Такий матеріал обладає термопластичними властивостями і має чимало переваг. Чоботи з ПВХ:

  • еластичні;
  • протиударні – добре захищають ноги;
  • стійкі до стирання;
  • міцні на згин;
  • відливаються повністю.

Моделі з ПВХ надають широкі можливості для дизайну, тому у продажу можна знайти їх «веселеньких» кольорів з цікавим декором.

У той самий час чоботи з ПВХ мають і недоліки. Вони не надто морозостійкі і можуть тріскатись у сильні холоди. Під час вибору важливо приділити увагу підошві – якщо вона недостатньо гнучка, ходити буде некомфортно.

Етиленвінілацетат (ЕВА)

Якщо першими користувачами такої продукції були переважно рибалки, то сьогодні чоботи з ЕВА оцінили мами маленьких дітей – у таких чобітках можна довго гуляти калюжами, не ризикуючи замерзнути. Найчастіше взуття з ЕВА має щільний хутряний чобіт-вкладиш, тому в них комфортно навіть у холоди.

Серед плюсів такого взуття можна відзначити:

  • мала вага;
  • добрі термоізоляційні властивості;
  • висока амортизацію;
  • стійкість до низьких температур;
  • водонепроникність.

Зрозуміло, що й мінуси у взутті з ЕВА теж є. Носити такі чоботи потрібно дбайливо, оскільки ЕВА – пористий матеріал і легко проколюється, а потім протікає. За мінусової температури матеріал трохи дубіє, тому в таких чоботях легко посковзнутися. Чоботи з ЕВА не варто носити поблизу багаття або сушити на батареї – високі температури небезпечні для цього матеріалу.

Спираючись на представлені характеристики, вам нескладно вибрати відповідну модель в залежності від того, як, куди і коли ви збираєтеся ходити в такому взутті.