Як вибрати жіночі брюки

Декілька хитрощів, які допоможуть вибрати жіночі брюки так, щоб скоригувати фігуру

Зміст

  1. Стати стрункішою в талії
  2. Підкреслити тонку талію
  3. Сховати свої стегна
  4. Збільшити стегна
  5. Приховати верхню частину ніг
  6. Збільшити об'єм верхньої частини ніг
  7. Збільшити сідниці
  8. Виглядати вищою

Сьогодні ми запропонуємо вам можливість удосконалити свою фігуру, навчивши вас вибирати той чи інший тип брюк. Перше, що вам потрібно зробити, це дізнатися, який у вас тип тіла. Є різні типи жіночих фігур: з прямим вирізом, з завищеною талією, з силуетом «пісочний годинник» або «яблуко», з великими або маленькими грудьми.

Після того, як ви визначили свій тип статури, визначили, що ви хочете підкреслити і що ви хотіли б приховати, настав час вибрати результат, якого ви бажаєте досягти обираючи брюки, які ви можете знайти в магазині intertop.ua, скористайтеся цими порадами , і зробити вибір буде легко та просто.

br1

1. Схуднути у талії

Якщо нашим слабким місцем є талія і ми хочемо, щоб вона виглядала стрункішою, то нам потрібно повернутися в 90-ті і вибрати брюки, які носили наші мами. Ці моделі облягають талію, потім стають вільнішими в нозі і знову затягуються на кісточці. За допомогою цього крою досягається об'єм, збільшення силуету та складається враження, що наша талія тонша.

Інші стилі штанів, які можуть стати в нагоді, - це брюки з напуском або джоггери. Ми даємо вам дві додаткові поради: якщо на брюах є пояс, він ще більше окреслить вашу талію. Крім того, вибирайте нежорстку тканину, щоб дефекти не були помітні.

2. Наголосити на тонкій талії

Ми зараз переходимо до абсолютно протилежної справи, до тих худеньких, які мають плоский живіт і не соромляться цим хвалитися. Такі дівчата можуть вибрати брюки із завищеною талією, які повністю підкреслять їх силует. Якщо ви хочете зробити ще один крок вперед і показати свій прес, краще зробити навпаки, обрати брюки із заниженою талією, та поєднувати їх із укороченими топами.

br1

3. Сховати свої стегна

У таких випадках найкраще одягнути брюки, які прилягатимуть до стегон, а потім розкриються донизу. Це так звані розкльошені брюки.

Щоб виглядати стрункішою, є ще один чудовий трюк, крім обраного нами крою, - це колір. Завжди майте на увазі, що темніші кольори зменшують фігуру, а більш яскраві тони збільшують її. У цьому випадку найкраще вдатися до таких кольорів, як чорний або темно-синій. Якщо штани, які ми хочемо купити, — це джинси, ще один із наших чудових союзників — це випрані та вицвілі екземпляри, які можуть приховати об'єм.

4. Збільшити стегна

Для жінок з силуетом у вигляді перевернутого трикутника, тобто з вираженими плечима, які ширші за стегна, тонкою талією і худими ногами, вони мають шукати посилення і дати відчуття наявності більшого об'єму стегон для балансу їх фігури. Щоб збільшити стегна, краще вибрати штани-карго, які мають бічні кишені та додають об'єму у цій області.

Вибирайте не надто високу талію, краще на рівні стегна, а також фасон без крою, що облягає, по нозі. Ще один стиль, який може підійти вам, - це брюки чоловічого стилю, які називаються бойфрендами, бо вони здаються запозиченими з гардеробу вашого хлопця.

br1

5. Сховати верхню частину ніг

Якщо область, яку ми хочемо приховати, — це стегна, краще вибирати широкі брюки, які візуально зменшать об'єм цієї області. З цієї причини краще купувати розкльошені штани, навіть ширші, такі як палаццо. Ми шукаємо, щоб дизайн не підходив до нашої ноги, тому забудьте про моделі, які підходять як друга шкіра, наприклад облягаючі або скінни.

Надаючи об'єму нижній частини, пам'ятайте, що у верхній частині не можна носити широкі речі, які роблять нас більшими. Поєднуйте обтягуючий і простий одяг і додавайте елементи, такі як пояс, який підкреслює вашу талію.

6. Збільшити об'єм верхньої частини ніг

Є жінки, які мають особливість радикально протилежну попередній, їхні стегна і ноги надто тонкі, і вони хочуть дати відчуття більшого об'єму. Для них найкраще вибрати широкі брюки, наприклад, вільні актуальні цього сезону, або мішкуваті.

Як не дивно, якщо у вас дуже худі ноги, краще уникати дуже вузьких штанів. Однак брюки, які привертають увагу вишивкою, принтами, стразами або печворком, можна собі дозволити без проблем. Всі ці типи деталей, окрім їхньої естетичної функції, сприяють доданню одягу більшого об'єму.

br1

7. Збільшити сідниці

Брюки завжди потрібно вибирати із задніми кишенями, а якщо на них є вишивка, малюнки чи вставки, то це набагато краще, бо, як ми вже говорили, ці деталі сприяють збільшенню об'єму. Якщо цього все ж таки не вистачає, ще один прийом — вибрати кишені не по центру, а ближче до боків.

Якщо ви хочете, щоб вони були пружними, округлими та об'ємними, вам також допоможе вибір певного типу штанів. Найкраще в цих випадках покладатися на технічні доконструкції, які мають ефект пуш-ап. З джинсами нам буде дуже легко, оскільки більшість фірм, які спеціалізуються на денімі, мають моделі з такими характеристиками.

8. Виглядати вищою

Для жінок, яким бракує кількох сантиметрів, брюки чудово допомагають створити відчуття більшого зросту. Найкращі з них - штани з високою талією, які створюють оптичну ілюзію подовження силуету. Ці жінки також можуть вибрати вузькі джинси та обтягуючі штани.

У цих випадках краще дивитися на низ. Якщо брюки до щиколотки, ми досягнемо мети ефективнішим способом. Ви також можете вибрати деталі, які надають дизайну вертикальності, такі як смуги, шви або виточки.