Для кого підійде оренда кімнати?

Оренда кімнати для багатьох є ідеальною альтернативою оренди квартири, адже дозволяє швидко знайти житло за помірною ціною, коли немає можливості або потреби оплачувати квартиру. Зняти кімнату в Києві можна значно дешевше, ніж аналогічну за площею однокімнатну квартиру. Знайти таке житло легше, особливо якщо воно потрібне на короткий термін і підписувати довготерміновий договір з власником на оренду житла немає сенсу (як правило, квартири переважно здають на довготривалий період).

Як зняти кімнату в Києві

Кому підійде оренда кімнати?

Оренда однієї кімнати за допомогою порталу Country.ua — це ідеальний варіант для:

  • студентів, які з певних причин не можуть проживати в гуртожитку, але й не мають фінансової можливості сплачувати оренду квартири;
  • людей, які приїхали у відрядження в інше місто та потребують житло за доступною вартістю;
  • молодих сімей без дітей, які не бажають жити з батьками та економлять гроші для покупки власної квартири;
  • усім, кому потрібно житло недорого і хто легко вживається з іншими людьми (адже з сусідами доведеться комунікувати при спільному користуванні кухнею, санвузлом).

Саме оренда кімнати користується найбільшою популярністю серед молоді. Люди, які ще не мають власного житла та активно працюють над тим, щоби його купити, надають перевагу оренді квартири, щоби витрачати на проживання менше грошей та мати можливість відкладати на майбутнє.

Переваги та недоліки оренди кімнати

Серед переваг оренди кімнати:

  • доступна ціна, яка значно менша від вартості оренди однокімнатної квартири;
  • широкий та різноманітний вибір пропозицій;
  • нові знайомства, соціальні зв'язки, а, можливо, й дружба з сусідами;
  • можливість жити у будь-якому районі міста без необхідності витрачати на житло значну суму (особливо це стосується центру та житла біля станцій метро, де оренда квартири найдорожча);
  • можливість студентам жити у квартирі з ремонтом та відповідними умовами, мати зручне місце для навчання, відпочити та виспатися, не хвилюватися за свої особисті речі (в гуртожитках з цим справжня проблема, тому багато студентів вибирають саме оренду кімнати).

Відносним недоліком оренди кімнати є необхідність спільного користування кухнею і санвузлом з сусідами. У більшості з ними не виникає труднощів, проте якщо люди не можуть ужитися з певних причин, можна легко змінити кімнату, поспілкувавшися з компанією, яка надає послуги оренди.