Обираємо вдалі пози для фотосесії за допомогою EVA Blog

Кожен, хто намагався зробити вдалу світлину для соцмереж, знає, як важко копіювати пози та рухи професійних моделей. Фото у модних журналах, які виглядають невимушеними, були створені цілою командою досвідчених фотографів, стилістів та візажистів, які зробили все, аби модель була бездоганною на світлинах. Автори EVA Blog аналізують, чи можливо досягнути ідеалу та зробити гарне фото без досвіду, якщо використати вдалі пози для фотосесії та продемонструвати себе у вигідному світлі.

Топ-7 порад фотографів

Професійні фотографи, яким часто необхідно працювати з людьми без досвіду, радять дотримуватися простих порад, аби фото вийшли вдалими. Існує 7 прийомів, які дозволять кожному мати модельну зовнішність на фото.

 1. Приділяйте увагу волоссю. Зачіска — це перше, на що звертають увагу, коли бачать фото людини. Дівчатам із довгим волоссям радять прибрати волосся з плечей. Його краще зібрати у гулю або розділити та помістити на одному плечі. Це виглядатиме природніше та дозволить кожному, хто бачить світлину, зосередити увагу на обличчі.
 2. Не ховайте підборіддя. Коли людина розслаблена, вона трохи нахиляє голову вниз, тому на шиї утворюється тінь від підборіддя. Щоб запобігти цьому, варто посунути голову та вистромити підборіддя вперед. Таке положення голови може спричинити певний дискомфорт, але воно дозволяє створити цікавішу світлину. Фотографи радять кожному уявити себе на мить черепахою та у буквальному сенсі «вистромити голову з панцира», бо саме так ми виглядаємо фотогенічніше.
 3. Підведіть руки. Ще одне табу — руки, притиснуті до тулуба. Це візуально збільшує їх розмір, тому руки необхідно трохи зігнути, обравши зручну позу.
 4. Залиште візуальний об'єм біля талії. Кожен хто дотримувався цієї поради знає, що вона допомагає виглядати стрункішим.
 5. Розвертайте плечі. Не варто позувати, наче ви збираєтеся зробити фото на документи. Якщо стати впівоберта, кожен матиме природніший вигляд.
 6. Сконцентруйте увагу на об'єкті збоку від фотографа. Це дозволяє створити більш привабливий образ та показати природну красу очей.
 7. Не повертайте голову так, щоб ніс порушував лінію обличчя. Навіть людині із носом звичайного розміру не варто позувати у профіль. Коли ніс виступає за лінію обличчя, він видається довшим, ніж є насправді.

Як стати більш фотогенічним

Професійні блогери, які самі колись були початківцями та вчилися створювати привабливий контент, вважають, що для неймовірних світлин важливо багато практикуватися, аби знайти власний вдалий ракурс. Постійна практика дозволяє розслабитися перед камерою та стати більш відкритим. Це дозволить продемонструвати свої найкращі якості:

 • пряму поставу;
 • довгі ноги;
 • стрункість;
 • чарівну посмішку.

Мало хто з людей має ідеально симетричні риси обличчя, тому варто позувати, повертаючись до камери тією стороною, яка краще виглядає на фото. Можна копіювати пози відомих актрис та моделей, але важливо, аби людина виглядала природно. Завдяки простим правилам, переліченим у EVA Blog, можна створити яскраву світлину, яка вдало продемонструє найкращі риси зовнішності кожної людини. Ідеальний образ — це легко, варто лише докласти зусиль.