Три кращих дешевих складаних ножа, які дійсно гідні вашої уваги

Складаний кишеньковий ніж – один із найкращих інструментів, який можна додати до свого власного набору виживання. Чи навіть не виживання, а просто повсякденного проживання. Бо у кожної людини є перелік речей, які вона завжди носить із собою. І ми вважаємо, що складаний ніж у цьому наборі аж ніяк не зайвий!  

Сучасний складаний ніж – насправді дивовижний інженерний винахід, який може принести безліч користі кожного дня.

Просто підчепивши на свою кишеню маленький складаний ніж, ви зможете значно скоротити час, витрачений на різні повсякденні справи, від відкриття пакету до приготування імпровізованого перекусу. Вам не треба буде шукати потрібний інструмент, коли він в вас вже є!

Тому, якщо перелічити, що зазвичай більшість мешканців міста бажає отримати від гарного складаного ножа, це буде щось на зразок: треба щоби він добре різав, та при цьому був компактним, легким, красивим і недорогим.

Сучасні технології виробництва та доступність якісних матеріалів нарешті зробили все це можливим! Це означає, що зараз ви легко зможете знайти зручний та насправді корисний складаний ніж за доступною ціною!

Недорого більше не означає – «низької якості»! Просто надо пошукати та знайти. І ця стаття трохи вам в цьому допоможе.

Головна ідея – показати зразки чогось якісного, що ви можете  купити, якщо у ваш бюджет має певні обмеження. Ножі, які ми вибрали для цієї статті були створені не у цьому році, але їх надійність та зручність – риси що є поза часом. Усі вони зроблені з якісних матеріалів та здатні вірно прослужити вам не один рік. 

Grand Way MV-8

Grand Way – це бренд, який пропонує доволі цікаві ножі за відносно невисокою (порівняно з конкурентами) вартістю. Асортимент ножів у Grand Way дуже багатий, діапазон цін величезний. Тому не приходиться дивуватись, що якісь з цих ножів варті вашої уваги, а якісь можуть бути не такими й потрібними. 

Ніж

У всякому разі, рекомендуємо звернути увагу на складні ножі, клинки яких зроблені зі сталей D2, 8Сr13MoV та 9Cr18MoV. Ці ножі дійсно якісні, надійні та продаються за доволі вигідними цінами.

Запропонований вам Grand Way MV-8 є лише одним з цих ножів. Він має сучасний дизайн, дуже вдалу геометрію клинка та міцну конструкцію. Це справжній сучасний різак для мешканця сучасного великого міста. 

Завдяки кліпсі ніж надійно сяде на вашу кишеню. Носити так ніж дуже зручно. Він не заважає та не кидається у вічі. Зняти його з кишені, та почати працювати – діло пари секунд. Механіка ножа працює безвідмовно. Не так багато ножів, що виглядають та працюють так добре, можна купити за таку ціну.

Victorinox Recruit

Нікого не дивує, що Victorinox Recruit – дуже популярний швейцарський ніж. По-перше, він має легендарну якість Victorinox. Ці ножі досі збираються в Європі та мають довічну гарантію від виробника. І повірте, вони дійсно здатні працювати десятиріччями! Коли ви бачите ціну цього ножа і розумієте, що, при правильному вживанні, він здатний працювати на вас усе ваше життя, ви розумієте, що ціна ця дійсно дуже невисока.  

Складний ніж

По-друге, Victorinox Recruit компактний, легкий, здатний допомогти вам виконати багато справ завдяки набору міцних інструментів. Ніж його дійсно ріже, а відкривачки – відкривають. Нічого не бовтається, усе працює як треба і працює роками!

Така висока якість та така низька ціна роблять ножі від Victorinox одними з найкращих багатоцільових складаних ножів на ринку взагалі.

Firebird by Ganzo F759M-BK

Firebird by Ganzo – ще одна лінійка доволі якісних бюджетних ножів.  Модель F759M-BK зроблена під помітним впливом ножів від компанії Spyderco, але не є копією жодного з них. І, на відміну від «спайдерок», коштує зовсім невеликих грошей. Ціну помітно знижено завдяки більш дешевим, але все одно цілком гідним та практичним матеріалам. 

Ніж Firebird by Ganzo

Сталь 440C колись була однією з найбільш популярних ножових нержавійок. І хоча зараз з'явилося багато більш сучасних сортів, вона все ще залишається зовсім непоганою ножовою сталлю. Ножі з 440C стійкі до впливу корозії та довго залишаються гострими. 

Цілком впевнено можна сказати, що Ganzo F759M-BK – вдалий кишеньковий різачок. Він зручний, дуже легкий (всього 65 г), та зовсім недорого коштує. Цей ніж може стати вдалим вибором на роль бюджетного ножа для повсякденного використання.