Гра в Кальмара: приколи, меми, цікаві факти

Обережно! Спойлери!

Прикольні картинки Гра в Кальмара

Приколи, меми та картинки серіалу Гра в кальмара

Прикольні картинки Гра в Кальмара

 З неділею: побажання та картинки!

Прикол Гра в Кальмара

 

Мем Гра в Кальмара

 Прикольні картинки з Днем Народження

Смішні картинки Гра в Кальмара

 

Картинка Гра в Кальмара

 

Приколи Гра в Кальмара

 

Мемні картинки Гра в Кальмара

 

Меми Гра в Кальмара українською

 

Українські меми Гра в Кальмара

 

Українські приколи Гра в Кальмара

Прикольні картинки про роботу

 

Жарти Гра в Кальмара

 

Смішні картинки Гра в Кальмара українською мовою

Прикольні картинки доброго ранку

 

Приколи українською Гра в Кальмара

 

Меми українською мовою Гра в Кальмара

 

Цікаві факти про серіал Гра в кальмара, яких ви не знали

Інша назва. 

Спочатку сценаристи цього проекту придумали зовсім іншу назву для серіалу. "Раунд шість" - саме так в оригіналі звучить історія 456 гравців в жорстокій грі. 2019-го року стрімінговий майданчик NetFlix розповів про початок роботи над проектом "Раунд шість".

Робота протягом 10 років. 

Хван Дон Хек - творець сценарію цього проекту. Останні два епізоди чоловік переписував довгі 6 місяців. Чоловік зізнався, що так довго працював над цими двома серіями через те, що багато чого йому здавалося занадто жорстоким і відстороненим. Хвану ж хотілося, щоб його роботу кожен глядач додивився до кінця.

Фільм Гра в Кальмара чи серіал. 

Спочатку автор картини планував зробити з "Ігри в кальмара" повнометражний фільм. Це не дивно, адже сам він ніколи не працював з серіалами, але встиг отримати великий успіх за зйомки якісних фільмів (наприклад, "Міс бабуля", "Суворе випробування"). В цьому випадку чоловікові довелося б вирізати з сценарію дуже привабливого поліцейського, який, до речі, також зміг завоювати любов публіки.

Номер 240. 

В одному з епізодів гравці розділилися на пари, один з них мав померти, і вони розуміли це. Гравець під номером 240 - дівчина, яка пожертвувала своє життя заради однієї з головних героїнь, в сценарії є чоловіком. Режисери ж вирішили, що показавши зв'язок між двома жінками, матиме набагато більше сенсу.

Підказка була поруч. 

Тільки в останніх серіях серіалу глядач помітив, що на стінах в кімнаті, де жили учасники гри, є підказки. Якби всі гравці були уважні, то могли б відсунути свої ліжка і помітити малюнки на стінах, які допомогли б їм у випробуваннях.

Лялька реальна. 

У першій грі всю увагу до себе привернула моторошна лялька величезних розмірів. Всі бажаючі можуть побачити її в реальному житті. Лялька є експонатом в музеї, який розташований за Сеулом. Під час зйомок ляльку взяли на деякий час, а потім повернули на законне місце.

Прикол з номером телефону. 

У першому епізоді гравці отримують візитку з номером телефону, який виявився реальним! Як сценаристи упустили цей момент - все ще залишається загадкою. Володарем номера виявився звичайний житель Південної Кореї, який зараз визнається, що щодня йому приходять дзвінки від 4000 абонентів з різних країн. Один з політиків країни, який є фанатом серіалу, навіть запропонував купити цей номер телефону, однак чоловік поки відмовився.

Другий сезон серіалу Гра в Кальмара. 

Велика частина глядачів не оцінили фінал "Ігри в кальмара", вони залишилися засмучені. Однак, сценарист завершив останній епізод так, щоб була можливість почати роботу над другим сезоном. Сам Хван визнається, що навіть думати про продовження поки не хоче, адже боїться розчарувати глядача. Однак, спостерігаючи популярність проекту, можна бути впевненими - продовження не за горами.

Реальні новини. 

В останньому епізоді була вставка з програми "Новини", яка розповідала про жалюгідний фінансовий стан країни. Таким чином, Хван хотів звернути увагу громадськості на реальність корейців. Він допускає подібний сценарій гри в реальному житті.

Головний герой. 

Дехто відзначає, що своєю добротою головний герой Кі Хун зобов'язаний саме акторові, який його зіграв. Завдяки виразу обличчя і акторській майстерності, цей персонаж усім видався турботливим і милим. До речі, деякі сцени актор сам додав до сценарію, наприклад ту, де Кі Хун годує рибою кота.

Маски охоронців. 

В оригінальному сценарії всі охоронці працюють в костюмах бойскаутів. Пізніше було прийнято рішення створити рожеві костюми, які не так сильно підкреслювали чоловічу фігуру. Що стосується масок, то тут все просто. Охоронці символізують мурах, які працюють цілодобово, тому маски нагадують глядачам про зацикленість на своїй справі.

Техніка лизання в грі. 

Гра на виживання "Цукерки дальгона" змусила головного героя думати нестандартно в сформованих екстремальних умовах. Він почав лизати цукерки, щоб акуратно дістати з них фігурку. Цю техніку придумав сам сценарист Хван. У дитинстві це було його улюблене заняття. Тому перед зйомками він особисто протестував цю техніку, щоб бути впевненим в реалістичності картини.

Український трейлер Гра в Кальмара