Як подарувати емоцію: вибір креативного подарунку

Знайти людину, яка не полюбляє отримувати подарунки, надзвичайно складно. Однак, більшість також полюбляє дарувати креативні презенти, вкладаючи в них приховану атмосферу свята. Адже так чудово спостерігати за враженнями отримувача, коли маленька коробочка перетворюється на потік радості та блаженства.

Подарунки

Стилісти Юамейд радять обирати обов’язково такі подарунки, які несуть казкові емоції. Звісно, багато хто полюбляє робити коштовні сюрпризи. Однак, навіть самі дорогі предмети можна доповнити листівкою, перетворивши їх на чарівну казку.

Особливості вибору

Знайти річ, яка сподобається отримувачу зовсім не складно, якщо відвідати спеціалізований магазин подарунків. На віртуальній вітрині зібрані, казалось би, звичайні речі, але оформлені вони оригінально та незабутньо. Оригінальні сувеніри, листівки з написами, кружки, гарячий шоколад, цукерки, напої, сумки та багато іншого допоможуть надовго створити атмосферу свята. Примітно, що коштують вони зовсім небагато, а емоції подарують безцінні.

Для того, щоб вибір прийшов до душі та проник в саме серце стилісти радять відповісти собі на декілька питань:

  • Для кого обирається подарунок. Якщо сюрприз готується для близької людини, то можна подарувати інтимні речі, зрозумілі тільки двом. Подарунки для колег, начальника, співробітника має бути максимально нейтральним. Для друга чи подруги можна купити веселий виріб, а для близьких віддати перевагу речам, які несуть турботу та теплоту.
  • Які інтереси має людина. Це дуже важливо знати чим цікавиться отримувач, які має хобі та уподобання. З урахуванням таких особливих знань, можна подарувати дійсно бажаний подарунок.
  • Якого віку та статі отримувач презенту. На офіційному сайті представлено максимально універсальні вироби і ті, які підходять конкретним людям. Дитині можна замовити розвиваючу гру чи цікаву книгу, жінці підійдуть підсвічники, а для чоловіка варто обрати, наприклад, набір інструментів. Звісно на віртуальній вітрині представлено набагато більше речей, які можна вибрати індивідуально.
  • На яке свято готується подарунок. Звісно, робити сюрпризи цікаво не присвячуючи його якійсь події. Однак, найчастіше подарунками радують іменно на якесь свято. В гіпермаркеті пропонується безліч тематичних виробів на будь-який смак. Є також максимально нейтральні та максимально особисті.

Подарунки

Експерти uamade радять не поспішати з придбанням подарунку. Варто переглянути та оцінити різні варіанти. Але якщо готується якийсь сюрприз, то його варто відповідно запакувати та доповнити веселими стікерами. Пам’ятайте – емоції безцінні.