Кращі роли та суші в Павлограді - рейтинг закладів

Як харчуватися смачно, але разом з ти корисно? Суши Мастер Павлоград відповідає на це питання всім, хто хоче зберегти своє здоров'я і красиву фігуру. Все, що смачно, зазвичай вельми негативно впливає на стан організму, бо містить величезну кількість жирів, вуглеводів, цукру, холестерину. А те, що корисно, часом неможливо їсти. У всякому разі в таких кількостях, щоб вгамувати голод, наприклад, спаржа, капуста-брокколі, салат, петрушка і т.п.

Кращі роли та суші в Павлограді

Без сумніву, це дуже корисні продукти, але не всі готові харчуватися зеленню. Зате в Японії знайшли прекрасний вихід - суші і роли. Це дуже корисні страви, до складу яких входять рис і переважно морепродукти за рідкісним винятком.

Рис багатий білками та клітковиною, а в морепродуктах міститься весь спектр корисних речовин, необхідних людині для нормального життя. Так до складу суші та ролів часто входять спеціальні водорості, багаті антиоксидантами, які запобігають старінню. У суші і ролах практично немає калорій, але вони ситні, відмінно втамовують голод і неперевершено смачні.

Суши Мастер

"Суши Мастер" - ресторанна мережа міжнародного рівня. Тут пропонують якісні та свіжі суші і роли безпосередньо з-під ножа кухаря. Суши Мастер працює чесно і відкрито, про що свідчить відкрита кухня в закладі. Відвідувачі можуть бачити, хто, як і з чого готує їх страви. Тому клієнти переконуються в тому, що їм подають суші і роли прямо з-під ножа кухаря.

Суши Мастер працює на ринку громадського харчування вже 8 років. За цей час компанія знайшла шанувальників в 330 містах 15 країн світу, і це не межа. Завдяки низьким цінам і акціям, які постійно проводяться для нових і постійних клієнтів.

У ресторанах компанії можна замовити їжу з доставкою додому. Доставка здійснюється протягом 60 хвилин і коштує всього 30 гривень. Але частіше платити за приїзд кур'єра не доводиться, бо за суми замовлення понад 200 гривень, доставка здійснюється безкоштовно. Разом з тим ви отримаєте додому свіжі страви, які кур'єр забирає безпосередньо після приготування, а привозить у спеціальній термотарі, яка зберігає смак і свіжість продуктів.

Кумамото

Кумамото - один з найулюбленіших павлоградцям ресторанів японської кухні. Тут завжди подають смачні і свіжі суші і роли за помірною ціною. Кухарі готують класичні страви і пропонують оригінальні рецепти. В Кумамото є доставка їжі додому, яка при замовленні на суму від 200 гривень здійснюється безкоштовно. Крім суші тут можна покуштувати знамениту локшину WOK і піцу.

Суші та піца з собою

Це служба доставки готової їжі додому. Тут замовляють свіжі і смачні суші та піцу. Порції великі, їжа якісна, а ціни низькі. "Суші та піца з собою" є частиною великої мережі, яка розкинулася по всій Україні.