Досить мріяти про струнке тіло. Приходь у hiitworks та зроби його разом з нами

Мережа нових фітнес клубів hiitworks розташована по всьому Києву, аби кожен зміг втілити свої мрії в життя. 

Для тебе ми працюємо 7 днів на тиждень.

Тренуйся вранці, вдень та ввечері — найкращий час обирай сам. Наші комфортабельні та просторі зали з новим обладнанням та тренажерами не залишать тебе байдужим. Дизайнерські роздягальні, душові та санвузли, зона очікування та відпочинку. Великий бонус для батьків: ігрова кімната для дітей від 3 років. Займаєтесь спортом та не переживайте про свою дитину. 

Струнке тіло в hiitworks

З нашими клієнтами ми працюємо комплексно. Для того, щоб досягти нашої мети ми включаємо в роботу правильне харчування, індивідуальний план тренувань та намагаємося отримувати від тренувального процесу якомога більше позитивних емоцій. Наше з вами перевтілення починається з детального тестування вашого організму, яке спрямоване на виявлення спортивного потенціалу. Наше завдання дати навантаження те, яке буде тренувати і зміцнювати ваше тіло, а не знищувати та втомлювати його.

Фітнес клуб в Києві

Наші тренери чітко стежать за правильністю виконання вправ. Оскільки техніка виконання є надзвичайно важливою справою у досягненні мети: мати здорове тіло. Для того, щоб не перевтомлювати ваше серце при кардіо тренуваннях ми використовуємо пульсометри MyZone.

У hiitworks вас чекає понад 25 видів тренувань. Обирайте для себе те, що буде приносити вам задоволення: кардіо, силові, функціональні, інтервальні, високоінтенсивні, тренування реабілітаційного характеру після травм для відновлення організму.

Тренування тривають 45 хвилин. Рівно стільки потрібно для того, щоб, займаючись регулярно, отримати тіло мрії.

 Ви не побачите черг до тренажерів, всі заняття чітко продумані, жодних затримок, процес починається вчасно.

В наших фітнес-клубах ви можете займатися індивідуально з тренером, максимально концентруючись на роботі, а також можете весело та бадьоро займатися у групах по 10-12 чоловік. Така кількість людей у групах зумовлена тим, що тренер максимально може приділити увагу кожному, хто тренується, відповісти на всі питання.

Тренування в київському фітнес клубі hiitworks

Велику увагу ми приділяємо емоціям, які ви отримуєте на наших заняттях. Важливо, щоб спорт приносив задоволення. Тоді результат буде максимально швидкий та якісний. З позитивними емоціями будь-яка ціль досяжна. 

Після наших тренувань ви відчуєте, як покращилось ваше самопочуття, як підвищується продуктивність, заряд енергії, життєвих сил стане вистачати на набагато більше справ, про які раніше ви не могли і мріяти. Тепер вам не просто хочеться відпочивати вдома, а ви маєте силу виконати безліч інших завдань. 

Тренуючись з нами ви не помітите, як помітите результат.

До зустрічі у hiitworks!