15 цікавих фактів про iPhone: те, чого ви не знали

З появою iPhone світ мобільних технологій змінився, за його допомогою він став набагато ближчим, простішим та зручнішим. iPhone зумів повністю реконструювати цю сферу та створити свою власну нішу. Зараз ми вже легко можемо придбати собі iPhone 14, наприклад тут https://stylus.ua/uk/iphone-170/seriya:iphone-14/https://stylus.ua/uk/iphone-170/seriya:iphone-14/ і насолоджуватись  сучасними і звичними функціями сучасного пристрою. 

Цікаві факти про Айфон

У цій статті зібрано 15 найцікавіших фактів про iPhone, про більшість з яких ви навіть не знали.

 • Факт 1

  Iphone

  Думка про створення iPhone спала на думку Стіву Джобсу під час роботи з iPad, хоч він і був випущений лише через кілька років після появи іменитого смартфона. Джобс прагнув розробити планшет, де не було б клавіатури, і текст можна було набирати прямо на екрані. Таким чином, спираючись на прообраз гаджета, Стів першочергово почав розробляти смартфон.
 • Факт 2

  Iphone

  Компанією Apple було продано понад мільярд iPhone, відлік якого почався з з 2007р. Мільярдний смартфон було продано у липні 2016-го року.
 • Факт 3

  Iphone

  Для старту випуску iPhone компанії була потрібна підтримка надійного партнера. На звернення Apple до найбільшого оператора Америки було отримано відмову. Ніхто не хотів ділити управління ринком. Оператор AT&T прийняв умови компанії Apple, незважаючи на те, що його логотип не містився на самому iPhone.
 • Факт 4

  Iphone

  iPhone став найвигіднішим проектом Apple. Частка прибутку з його продажу складає 70%. Тобто 70% всього прибутку компанії складає прибуток від продажу iPhone.
 • Факт 5

  Iphone

  На початку своїх розробок Apple проводила чимало експериментів з дизайном iPhone. Виникала ідея створення вигнутого дисплея у смартфона, яка була залишена через складність та великі витрати.
 • Факт 6

  Iphone

  Зверніть увагу, що на кожному зображенні iPhone, де б воно не було показано, завжди однаковий час – 9:41. На попередніх версіях смартфона – 9:42. Пов'язано це зі стандартами довжини презентації в 40 хвилин і, звичайно ж, у педантичності компанії. Apple прагнула до того, щоб час показу зображення на слайді та на годиннику глядачів завжди збігався.
 • Факт 7

  Iphone

  Над створенням оригінальної моделі iPhone працювала команда найкращих інженерів компанії Apple. Скоту Форстолу доручили самому обрати необхідних фахівців. Єдиною умовою у своєму дорученні Стів Джобс зазначив можливість вибору виключно зі своїх співробітників Apple. Скоту не можна було навіть розповідати про «фронт» майбутніх робіт, тільки те, що їм доведеться залишатися довше на роботі, жертвуючи вихідними днями.
 • Факт 8

  Iphone

  Наскільки дивним це не здавалося б, але Apple і Samsung дуже тісно пов'язані і є партнерами. Незважаючи на гучні розбіжності, Samsung виробляє процесори для iPhone. Apple здійснює спроби усунути залежність від свого конкурента, випускаючи свої процесори самостійно, але зараз ці плани ще не здійснилися.
 • Факт 9

  Iphone

  Одним із найдорожчих компонентів iPhone є дисплей Retina. Його вартість коливається від 45 до 52 доларів. Друге місце посідають Qualcomm – бездротові чіпи.
 • Факт 10

  Iphone

  Представлена в 2007 році Стівом Джобсом модель iPhone, була лише зразком. Незважаючи на всі приховані проблеми, демонстрація моделі пройшла успішно. Згодом на прилавки магазинів надійшов вже абсолютно новий варіант iPhone, який був доопрацьований і мав відмінності від презентаційного варіанту.
 • Факт 11

  Iphone

  Планувалося, що дисплей iPhone буде виготовлений із пластику. Але завдяки тому, що Стів Джобс звернув увагу на дряпання екрана ключами у кишені, вибір було зроблено на користь скла.
 • Факт 12

  Iphone

  Помічено, що найбільш лояльними та вірними користувачами є саме власники iPhone. Згідно з дослідженнями, на відміну від користувачів Android-пристроїв, власники iPhone найчастіше з нових телефонів віддають перевагу новій моделі iPhone.
 • Факт 13

  Iphone

  Назва для пакета програмного забезпечення iPhone була вибрана досить символічна. Називається він Cydia, що означає «яблучний хробак». Ця назва була створена Джеєм Фріменом.
 • Факт 14

  Iphone

  Виявляється, спочатку бренд iPhone не належав компанії Apple. Його власником була компанія Cisco. Але це ніяк не вплинуло на випуск свого смартфона 2007-го року. Компанії залагодили суперечку мирно, з умовою співпрацювати взаємно у майбутньому.
 • Факт 15

  Iphone

  Реклама iPhone у кіно не оплачується компанією Apple. Автори фільмів не отримують за приховану рекламу гаджетів ані копійки. Незважаючи на те, що коштує це чималих грошей. Apple готова надавати свою продукцію для показу в голлівудських шедеврах у будь-яких кількостях, але платити за це грошима – ні.