Холодильні вітрини: спосіб безпечного зберігання продуктів та ефективне маркетингове рішення

У кожному продуктовому магазині є товари, які потребують особливих умов для зберігання. Молоко та молочнокислі продукти, м'ясо, зелень, кондитерські вироби швидко псуються за кімнатної температури. Вони швидко втрачають свіжість та привабливий зовнішній вигляд. А покупці намагаються оминати продукцію, яка неправильно зберігається стороною. Саме тому вітрина холодильна у магазині – нагальна потреба.

Магазинні вітрини

Як підібрати відповідну вітрину для магазину

Сучасні холодильні вітрини – це пристрої, оснащені економними системами охолодження, а також функціями, які підвищують комфорт використання та ефективність пристроїв. Це може бути автоматичне розморожування, полиці, яка регулюються, термостат з цифровим дисплеєм. Повне скління дверей гарантує можливість ефектного викладання будь-якої кількості продуктів харчування, створюючи цікаву для покупця вітрину з прейскурантом або додатковим декором.

Сучасні холодильні вітрини вирізняються високою енергоефективністю. Вони споживають значно менше енергії, порівняно зі своїми попередниками, а також виробляють менше шуму. Крім підтримки потрібної температури, пристрої допомагають контролювати оптимальну вологість повітря, щоб продукти не підсихали або вкривалися пліснявою. Крім того, холодильні вітрини оснащені системою світлодіодного освітлення, яка дозволяє краще презентувати продукти та привернути увагу покупця.

Чи має значення виробник обладнання

Холодильне обладнання в магазині в ідеалі має бути виконане в єдиному стилі. Проте різні продукти потребують різних умов зберігання. Купити холодильні вітрини Quadros в Україні – чудова можливість вирішення цього завдання. Виробник виготовляє широкий асортимент обладнання. Наприклад, крім традиційних холодильних прилавків, ви також можете придбати спеціальні вітрини для продажу риби, солодощів, десертів, салатів та багато іншого.

Важливою перевагою обладнання Quadros є модульність. Завдяки цьому можна встановити вітрини з різними конфігураціями і температурними режимами поруч, створивши єдиний ансамбль. Модульна конструкція легко збирається, до того ж будь-якої миті можна змінити її конфігурацію без значних витрат.

Важливо, що обладнання Quadros відповідає сучасним європейським стандартам якості та енергоефективності, а також працює на основі безпечних для навколишнього середовища холодоагентів.

Джерело: https://avalaks.com.ua/