Найпопулярніші телевізори SAMSUNG у 2021-му році

Зовсім скоро світ поглине період новорічних свят, а отже можна починати підбивати підсумки цього насиченого року. Карантин все ще вносить корективи у наше життя і кінотеатри не завжди доступні для нас, але навіщо кудись йти, якщо перенестись в атмосферу фільму можна вдома разом із телевізорами samsung.

Найобговорюванішими та найулюбленішими моделями серед покупців стали:

  • Samsung UE55TU71000XUA;

  • Samsung UE43TU71000XUA;

  • Samsung UE32TU71000XUA.

Давайте розбиратись чим же вони підкорили серця багатьох щасливих власників?

Найпопулярніші телевізори SAMSUNG

Якість зображення стоїть на першому місці серед причин.

Тут виробник доклав чимало зусиль та потурбувався про якість зображення з усіх сторін:

  1. Всі моделі оснащенні неперевершеною технологією Crystal Display, яка дозволяє цілковито зануритись в картину на екрані, адже виразність кольорів не дозволить пропустити жодної деталі.

  2. Одне маленьке доповнення у вигляді чіпу дозволило компанії випустити телевізори із дивовижною якістю зображення.Процесор Crystal Processor 4K здатен оптимізувати високий коефіцієнт контрастності та керувати HDR.

  3. Ну і звісно ж кого залишить байдужим зображення із роздільною здатністю 4K, яка виходить за рамки звичного FHD та надає у 4 рази більше пікселів для того, аби ви могли перенестись у вир подій на екрані та забути про буденність навколо завдяки неймовірній чіткості та яскравості зображення.

  4. Технологія High-Dynamic Range не дасть вам пропустити жодної деталі, навіть у найтемніших сценах.

Все перераховане вище підкреслюється безрамковим дизайном з трьох сторін, завдяки якому можна забути про обмеження зображення та звуження вашого поля зору.

Clean Cable Solution - розв'язання проблеми набридливих кабелів.

Відтепер не варто перейматись не естетичним виглядом клубка із кабелів для підключення вашого телевізора, адже samsung tv потурбувались про комфорт та чистоту у вашому домі й прийняли рішення приховати їх у підставці. Це робить телевізори samsung досить мінімалістичними, тож вони вдало впишуться у будь-який дизайн вашої кімнати.

Чи можна уявити легше управління?

Для того, щоб перемикатись між вашими улюбленими каналами, ТВ-приставкою, додатками чи ігровою приставкою варто скористатись єдиним пультом One Remote, який об’єднав усе керування у собі. Це дозволяє максимально швидко та комфортно для вас обрати необхідну задачу та насолоджуватись процесом перегляду чи гри без довгих організаційних моментів.

Власники продукції Apple знайдуть ще одну перевагу

Кожна модель оснащена вбудованим AirPlay2, завдяки якому ви можете переглядати все що вміщує ваш iPhone, Mac чи iPad на великому екрані разом з друзями чи родиною. Поширюйте зображення вашого екрану та насолоджуйтесь улюбленим фото, відео чи аудіо контентом з ідеальною якістю зображення.

Телевізори Samsung надзвичайно зрозумілі та прості в користуванні й ідеально доповнять ваш дім. Більше не потрібно виходити з дому, аби насолодитись фільмом з високою якістю зображення та неповторними кольорами. Зрозуміло чому їх обирають мільйони щасливих власників по всьому світу.