SIMOPRIME від «С-Інжиніринг»: безпечний розподіл електроенергії

Шафи КРУ середньої напруги, що випускаються під торговельною маркою SIMOPRIME, використовуються з метою приймання та подальшого розподілу електрики зі змінним струмом. Установки можуть бути змонтовані на будь-яких об'єктах промисловості, де застосовується енергоресурс 50/60 Гц.

Устаткування укомплектовується надійними комутаційними пристроями від бренду SIEMENS, а також приладами мікропроцесорного захисту та вимірювань від провідних світових виробників. Виготовлення КРУ SIMOPRIME виконується відповідно до вимог ІЕС 62271-200, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Переваги використання

Основними перевагами цієї технології від компанії S-Engineering є:

  • детально продумана безпечна конструкція. Усі операції, у тому числі аварійне та ручне перемикання, здійснюються лише при закритій кришці високовольтного відділення;
  • наявність блокування між дверцятами функціональних відділів;
  • клас секціонування РМ (металеве заземлення та роздільники-перегородки);
  • стійкість до впливу внутрішньої дуги до 40 кА.

Також у конструкції шафи використовуються сучасні вакуумні вимикачі, які відрізняються високим ступенем надійності та довговічністю. При цьому вони не потребують специфічного обслуговування.

Гарантії надійності

Розподільчі шафи SIMOPRIME після закінчення процесу збірки проходять декілька різних випробувань та тестів, що дозволяє гарантувати повну відповідність кожної окремої одиниці пристрою заявленим виробником характеристикам. Їхнє виробництво здійснюється в заводських умовах із використанням передового обладнання.

При цьому обслуговування таких агрегатів не передбачає великих витрат часу, оскільки виготовлення виконується на базі стандартних компонентів, доступних на вітчизняному ринку. Кожне підприємство, яке використовує технологію, може швидко закупити всі необхідні запчастини. Саме обслуговування в низці випадків може виконуватися без вимикання устаткування.

Також серед особливостей SIMOPRIME необхідно зазначити:

  • наявність сертифіката за стандартом ISO 9001;
  • високу продуктивність LSC2B згідно з IEC 62271-200.

Саме з цих причин з кожним роком все більше промислових підприємств вибирають технологію SIMOPRIME від компанії «С-Інжиніринг» як один з елементів забезпечення безперебійних виробничих та інших технологічних процесів.

Для придбання таких шаф у потрібній кількості буде достатньо лише зв'язатися з виробником.