Способи обробки білого мармуру

Способи обробки білого мармуру

Основні родовища білого мармуру розташовуються в Італії. Тут же і з'явилися перші унікальні архітектурні форми, колони, виготовлені з цього мінералу. Родовища цього унікального мінералу є також і в сполучених Штатах Америки, в Туреччині та Греції.

Сьогодні цей матеріал також широко використовується в оформленні приватних і громадських установ. Мінерал застосовують для відновлення пам'ятників архітектури. Також на його основі виготовляють:

  • стільниці, підвіконня,
  • ступені для сходів,
  • балясини,
  • покриття для підлоги,
  • настінні панно,
  • обробка для вологих приміщень (ванна кімната, басейн, сауна).

Робота з мармуром

Для того щоб обробити білосніжний мінерал, майстри використовують спеціалізовані різці по каменю різних розмірів. Також майстри працюють свердлами та спеціальними пилками, призначеними для роботи з мармуром.

В процесі роботи не потрібно побоюватися того, що мінерал зруйнується, якось деформується. Це камінь з дрібнодисперсною однорідною структурою. Саме тому він досить міцний, надійний, але при цьому податливий в процесі обробки.

Камінь добре піддається тонкій різьбі по мармуру. Мінерал міцний, має неповторний красивий насичений колір з різними відтінками. Саме тому білий мармур так люблять майстри-будівельники, які використовують камінь для створення інтер'єрів. З цього матеріалу вони виготовляють ексклюзивні інтер'єрні предмети та ексклюзивну екстер'єрну обробку.

Під час обробки, поверхня каменю в компанії http://mramor-granit.com/white-mramor зазвичай, полірується. Полірування надає мінералу характерного ошатного блиску. Фахівці вважають, що для білого мармуру кращою є тонка шліфовка. Той камінь, який має однорідний білий колір, не містить в собі багато домішок. Тому такий вид каменю переважно використовується для виготовлення скульптур.

Особливості білого мармуру

Дуже важливо відзначити що білий мармур примхливий. Його ніжний, білосніжний колір, дрібнодисперсна структура схильні до пожовтіння. Згодом дрібнодисперсна структура, вбирає в себе сторонні домішки (пил, бруд). Пізніше скульптура може пожовтіти, зовнішній вигляд архітектурної форми зміниться.

У холодну погоду білий мармур також може змінити свій колір. Тому скульптури, виготовлені саме з білого мармуру, краще не використовувати просто неба і за постійних перепадів температури.