Типові несправності пральних машин

Типові несправності пральних машин

Пральна машина – незамінна помічниця кожної господині. Сучасні моделі відчутно полегшують життя та дозволяють економити час. Поломка пральної машини створює для багатьох з нас значні незручності. Чудово, коли ви маєте знайомого майстра чи контакти надійного сервісного центру. Але деколи жінки змушені шукати когось, здатного полагодити прилад, послуговуючись оголошеннями про надання послуг.

Зверхнє ставлення майстрів до клієнток та спроби нав'язати додаткові послуги – розповсюджене явище. Як оцінити якість роботу спеціаліста і зрозуміти, що вас намагаються ввести в оману? Спробуємо розібратися в типових несправностях пральних машин.

Не зливається вода

Під час прання прилад зупинився з наповненим баком. Іноді злив води припиняється через засмічення труб чи фільтру. Відкинути ці версії та усунути перешкоду досить просто. Якщо після очистки фільтру проблема залишилася, причина – в насосі.

Це досить складна конструкція. Навіть у сучасних машинах насоси необхідно міняти раз в 3-5 років. Вони не підлягають ремонту. Доведеться купувати нові елементи механізму. Тут https://master-plus.com.ua/stiralnaya/kryishki_nasosa/ пропонуються усі деталі насосів до найпопулярніших моделей пральних машин. Ви маєте змогу порівняти ціни та замовити все необхідне для ремонту.

Шум під час віджиму

Ця несправність виникає через 4-5 років після початку експлуатації. Якщо ви почули механічний шум під час віджиму, необхідно відразу вимкнути прилад. Джерело несправності – знос підшипників. Їх необхідно замінити.

Іноді підшипники виходять з ладу відразу. Ця проблема характерна для дешевих пральних машин. Виробники економлять на якісних матеріалах. Розповсюджене явище – відсутність необхідної обробки сальника, що захищає підшипник від контакту с вологою.

Тріщині на корпусі

Зовнішні елементи не є найважливішими деталями пральної машини. В більшості випадків виробники зосередженні на якості двигуна та барабанного механізму. Але усі елементи корпусу підлягають заміні. Тут можна придбати https://master-plus.com.ua/stiralnaya/korpus/ будь-які деталі до типових моделей.

Важливо провести точні вимірювання оригінального елемента корпусу. Оформляючи замовлення, вкажіть параметри деталі, виробника та марку пральної машини. Консультанти магазину допоможуть підібрати відповідник.

Заміні підлягають ТЕНи, що відповідають за нагрівання воді, ремені приводу барабана. Найскладніші несправності пов'язані зі збоєм роботи модуля керування. Вони виникають через нерівномірну напругу електромереж. Тому варто попередити дороговартісний ремонт і придбати побутовий стабілізатор.