Плюси ігрових ноутбуків

Вибираючи комп'ютерну техніку для ігор та вирішення складних завдань (3D-моделювання, програмування та ін.), більшість користувачів віддають перевагу мобільним моделям. Наприклад, ігровий ноутбук Dream Machines - потужний і високопродуктивний, який практично ні в чому не поступається хорошому стаціонарному ПК.

Плюси ігрових ноутбуків

Переваги ігрових ноутбуків

Звісно, ​​насамперед це мобільність. Ноутбук можна брати з собою скрізь - геймер не пропустить важливі події в грі і не підведе свою команду, навіть якщо він буде далеко від дому. Крім цього, ігрові моделі:

  • Компактні та легкі. Ноутбуку знайдеться місце навіть у найменшій кімнаті, все необхідне для гри/роботи вже є (екран, управління, джерело живлення, звук і т. д.). Також його зручно перевозити, що дуже актуально, якщо квартира орендована.
  • Потужні. Хороший ігровий ноутбук має високопродуктивний багатоядерний процесор, великий об'єм ОЗП, потужну відеокарту та в принципі передове апаратне забезпечення. Найчастіше залізо таких пристроїв за своїми характеристиками ні в чому не поступається стаціонарним комп'ютерам (іноді і перевершує їх). Зазвичай подібні моделі роблять із "запасом" - тобто вони не застаріють і будуть затребувані ще довгий час після випуску.
  • Великий вибір. Ігрові ноутбуки відрізняються не лише за ефективністю своєї роботи. Серед них можна знайти як зовсім легкі, так і дуже важкі варіанти, різних розмірів та дизайну. Як правило, у них вбудоване підсвічування клавіш, гарне декоративне оформлення, часто в агресивному стилі. Ті, хто не любить занадто яскраве оздоблення або купує пристрій для роботи можуть підібрати варіанти, які зовні практично не відрізняються від звичайних (наприклад, такі моделі випускає компанія Dream Machines).
  • Універсальність. Звичайний ноутбук не потягне сучасної гри. Ігровий зможе зробити все, що потрібно від стандартної моделі, плюс реалізує своє призначення. Це відмінний варіант робочого інструменту для програмістів, дизайнерів, всіх, хто серйозно займається монтажем відео, 3D графікою і т.д.

Ігрові ноутбуки

Крім того, як правило, в геймерських моделях існує захист від випадкових натискань, а дисплей має покриття антивідблиску та захист для очей. Також у таких ноутбуків досконаліша система охолодження, вони можуть довго працювати на межі своїх можливостей.

Під час вибору необхідно враховувати не лише технічні характеристики та мету придбання. Велике значення має фірма-виробник. Невідомий азіатський бренд навряд чи стурбований своєю репутацією і здебільшого його продукція не відповідає заявленим характеристикам, а про довговічність залишається лише мріяти. Бренд, який добре відомий, – найкращий вибір. Так, обравши продукцію від Dream Machines, ви можете бути впевнені у її чудовій якості та високій ефективності.