Які характеристики впливають на вартість Power Bank

Наразі для всіх українських мобільних користувачів залишатися онлайн і на зв’язку є пріоритетом. Сучасні смартфони та планшети завантажені різними програмами, які, як правило, витягують багато енергії з акумулятора, спричиняючи швидке розряджання. А перебої в подачі світла на наші будинки позбавляють нас можливості заряджати гаджети в будь який час. Тому в сьогоднішній ситуації кожному користувачеві сучасного смартфона чи планшета варто купити Power Bank — портативний зарядний пристрій.

Ціни на сучасні повербанки суттєво відрізняються між собою, що призводить до розгубленості покупців при виборі. Тому кожному варто розібратися, що впливає на вартість гаджета. Також це допоможе у виборі потрібної моделі, оскільки покупець вже знатиме, на що потрібно звертати увагу.

Power Bank

Ось 7 речей, в яких ви повинні розібратися перш ніж купувати портативний зарядний пристрій:

  1. Ємність батареї. Ціна резервного акумулятора насамперед залежить від кількості мАг, які він містить, та зростає з її збільшенням. Портативні зарядні пристрої більшої ємності на 20000 мАг або більше здатні заряджати не лише мобільні телефони, а й планшети кілька разів. Моделі ємністю від 5000 мАг до 10000 мАг коштують, відповідно, дешевше і мають менший розмір.
  2. Батареї. Тип використовуваної батареї також визначає ціну. Деякі виробники використовують літій-іонні акумулятори, у яких більший термін служби та кількість циклів заряду. Інші типи акумуляторів, такі як літій-полімерні, коштують дешевше порівняно з літій-іонними.
  3. Рама та корпус. Ціни на портативні зарядні пристрої зростають із покращенням якості рами. Також з міцністю каркасів збільшується вартість виробництва, що, у свою чергу відображається на кінцевій ціні павербанку.
  4. Додаткові функції. Такі опції, як дисплей з відображенням поточного заряду, світлодіодні ліхтарики, вбудована сонячна панель тощо роблять портативні зарядні пристрої значно функціональнішими, але й дорожчими.
  5. Кількість вихідних портів. Павербанки меншої ємності мають один порт. Усі портативні зарядні пристрої ємністю 10000 мАг або більше мають принаймні 2 вихідних порти, що дозволяє заряджати два пристрої паралельно. З кількістю портів також збільшується ціна на портативний зарядний пристрій. Ви помітите, що вартість павербанка з одним USB-портом нижча, ніж двома.
  6. Сила струму. Вхідна сила струму впливає на швидкість заряджання павербанка, вихідна — на швидкість зарядки гаджетів. У першому випадку чим більші показники потужності, тим краще. В другому — потужність точно не повинна бути меншою, ніж здатен приймати смартфон чи планшет.
  7. Аксесуари. Такі додаткові речі як зарядний кабель, сумки та чохли можуть постачатися разом з батареями. Це призводить до підвищення ціни, але і вам не потрібно буде купувати ці аксесуари додатково.

Визначивши характеристики, які вам потрібні, ви зможете адекватно підібрати Power Bank під свої потреби та не переплатите зайвого.