Іграшки для собак: основні вимоги та кількість

Іграшки для собак

Цуценятам та навіть дорослим собакам потрібно час від часу купувати іграшки. При цьому вимоги до продукції високі: важливо, щоб іграшки для собак були безпечними. Якщо пес проковтне шматочок матеріалу, з якого виготовлена іграшка, то частинка не має затвердіти у травному тракті або кишечнику. Це важливо, адже затвердіння матеріалу може призвести до пошкодження слизової. Саме тому сучасні моделі м'ячиків та інших фігурок випускають з латексу або іншого безпечного матеріалу.

Основні вимоги до іграшок

  • Предмети не мають бути занадто маленького розміру. Крихітні речі можна запросто проковтнути. До того ж, власники можуть навіть не помітити, що пес з'їв щось підозріле. Сама собака говорити не вміє, а тому її здоров'я може опинитися в небезпеці, якщо річ була проковтнута. Особливо складно витягувати предмети з нерівними краями (а також мотузки та вироби з твердих матеріалів).
  • Продукція має бути сертифікованою. Здоров'я вихованця важливіше за ціну на товар, а тому купуйте продукцію тільки в спеціалізованих інтернет-магазинах або роздрібних торговельних точках.
  • Натуральність компонентів. Наприклад, латекс - відносно безпечний матеріал. Він натуральний і поводиться інертно, а тому при ковтанні не виділяє жодних шкідливих хімічних сполук. У той же час якщо був проковтнутий предмет значних розмірів, то доведеться вдаватися до допомоги ветеринара.
  • Іграшки з функцією чищення зубів та іклів. Деякі м'ячики і кільця мають таку форму, яка дозволяє собаці очищати зуби від нальоту та залишків їжі. Оскільки укуси завжди супроводжуються слиновиділенням, то для цуценят і дорослих собак такі предмети - чудовий інструмент, який дозволяє чистити ікла.

Скільки іграшок купувати

У будинку їх може бути 1-2 штуки. Також врахуйте, що бажано купити щось для прогулянок вулицею. Різноманітні канати, м'ячі на мотузках та інші пристосування допоможуть в дресируванні тварин.

Ви можете побачити та придбати іграшки для собак в Києві на сайті в залежності від цілей та завдань. Наприклад, існують стаціонарні дерев'яні моделі, які зручно зберігати в квартирі. Собака не буде бігати з ними, а стане грати в одному місці, заточуючи зуби та пустуючи без метушні квартирою.

М'ячі, канати, кола та кільця можна кидати на значні відстані, що важливо під час тренувань. Чим більший пес, тим більше має бути і предмет, який він тягне до пащі без ризику проковтнути.

Забавки мають бути у постійній досяжності для тварини. В іншому випадку воно схоче знайти їм заміну у вигляді меблів або чогось з ваших особистих речей.