Курси англійської в Харкові або заняття з репетитором з англійської — що вибрати


Мало кого треба переконувати на користь іноземної мови — статистика переконливо підтверджує бажання великої кількості людей освоїти у Харкові англійську мову. Звичайно, люди мають свої індивідуальні прагнення та спонукання, беручи до уваги вони бажають записатися на курси англійської у Харкові або знайти професійного репетитора цієї іноземної мови. При цьому варто докласти зусиль, щоб визначити оптимальний формат занять, який особисто вам допоможе добре освоїти англійську в Харкові.

Англійська мова в Харкові


Було б помилково однозначно стверджувати, що один підхід однозначно хороший, а інший наперед програшний. Наприклад, є велика кількість студентів, яким професійні курси англ у Харкові реально допомогли якісно освоїти цю іноземну мову. В результаті хтось успішно вступив на факультет інязу в Харкові, зміг поїхати вчити в іншу країну, поїхав на ПМП або успішно працевлаштувався в міжнародну компанію в самому Харкові. З іншого боку, чимало людей у ​​Харкові вивчали та вивчають іноземну мову на індивідуальних заняттях з репетитором або на онлайн курсах англійської (наприклад https://myenglishworld.pro/online/kursyi-angliyskogo-yazyika-onlayn) та залишилися абсолютно задоволені отриманими результатами.
Щоб визначити оптимальний для себе підхід та варіант вивчення англійської мови у Харкові — курси чи репетитор, варто проаналізувати свої індивідуальні особливості. Так вам буде простіше підібрати потрібні для себе курси англійської мови в Харкові або знайти хорошого репетитора, з чиєю допомогою вам буде простіше освоїти англійську мову в Харкові.Приділіть увагу наступним питанням та критеріям:

 • Чи легко вам сприймати інформацію на слух?
 • Чи віддаєте ви перевагу яскравим кольорам, картинкам, відео контенту?
 • Чи достатньо у вас самодисципліни та самоорганізованості, щоб приділяти увагу самопідготовці?
 • Чи потребуєте ви постійної мотивації?

Завдяки подібним питанням, можна об'єктивно визначити свої сильні та слабкі сторони. Це допоможе прийняти правильне рішення — чи варто стати студентом курсів або школи англійської в Харкові, записавшись на мовні курси, або для вас будуть оптимальними індивідуальні заняття з репетитором, який викладає в Харкові англійську для підлітків або спеціалізується на тому, щоб викладати англійську для дорослих . Зупинімося на особливостях навчання, які пропонують у Харкові курси англійської та індивідуальні уроки з репетитором.

Курси англійської мови у Харкові: що потрібно брати до уваги?

Досить часто люди шукають найкращі курси англійської мови в Харкові — такий формат навчання вважається дуже популярним і затребуваним. Секрет успіху курсів чи школи англійської мови у Харкові полягає у можливості організувати комплексний підхід до навчання. Як правило, студентам курсів спочатку пропонує пройти вступне тестування, яке дозволяє об'єктивно визначити поточний рівень знання англійської мови. Після чого багато курсів в Харкові пропонують відвідати безкоштовний пробний урок, завдяки якому можна об'єктивно оцінити курс англійської в Харкові: досвід викладання, рівень підготовки, сприйняття вами застосовуваного формату навчання.

Щоб курси англійської мови в Харкові принесли максимум користі та були ефективними для вас, рекомендується звернути увагу на їхнє місце розташування. Як правило, люди вважають за краще вивчати англійську на курсах у Харкові, які розташовані недалеко від місця проживання або роботи/навчання. Ще одним популярним варіантом вважається пошук курсів англійської мови, які розташовані за маршрутом між будинком та роботою – наприклад, у центрі, біля станції метро Університет, Пушкінська, Архітектора Бекетова. Суть у тому, щоб дорога до навчальних аудиторій забирала мінімум часу та зусиль.

Більшість курсів англійської мови в Харкові мають низку загальних характеристик, до яких можна віднести наступне:

 • Перед початком навчання студентам пропонується пройти вступне тестування, на підставі якого підбирається відповідна програма.
 • Повний курс розрахований на кілька місяців або років (тривалість залежить від рівня володіння мовою на початок навчання та бажаним рівнем знання англійської мови).
 • 2-3 заняття на тиждень.
 • Уроки тривалістю 60-90 хвилин.
 • Розмір групи 4-10 осіб - це дозволяє викладачеві приділити достатньо уваги кожному студенту.
 • Уроки веде один учитель або викладачі можуть змінюватись, залежно від теми.

Відмінні риси занять з репетитором з англійської мови

Серед мешканців Харкова вивчення англійської мови із професійним репетитором користується великою популярністю. Завдяки можливості індивідуального підходу, ви можете бути повністю впевненими, що система навчання враховуватиме ваші потреби та особливості. З іншого боку, індивідуальні заняття відкривають можливість підлаштувати програму навчання під потреби кожного учня. Досвід показує, що послуги репетитора у Харкові, який пропонує навчання англійській мові, часто обирає:

 1. Багато працюють або дуже зайняті, тому не можуть підлаштовуватись під графік занять на курсах англійської мови в Харкові.
 2. Сором'язливі чи невпевнені — вони турбуються, що комплексуватимуть перед іншими студентами через свій рівень англійської.
 3. Ті, хто бажає, щоб 100% увага викладача належала їм.
 4. Коли стоїть завдання освоїти не просто спільну англійську мову, а специфічну лексику для певних професій — наприклад, молода людина планує вступити до англомовного ВНЗ вивчати фізику.

Звісно, ​​як курси англійської мови, так і заняття з репетитором у Харкові мають свої переваги. Давайте звернемо увагу на них - це допоможе визначитися з відповідним для вас варіантом.

Переваги курсів англійської мови у Харкові

Сьогодні у Харкові діє досить велика кількість курсів англійської мови. Не дивно, що для багатьох людей, які бажають освоїти англійську в Харкові, курси вважаються оптимальним варіантом. Ось деякі з причин, з яких люди приймають рішення, навчаться саме на курсах англійської:

 1. Численні відгуки студентів та незалежні рейтинги дозволяють отримати максимум інформації про курси англійської мови.
 2. Курси зацікавлені у підтримці на високому рівні кваліфікації викладачів, які працюють у них, багато з яких мають міжнародні сертифікати.
 3. Часто навчання проводять різні викладачі, що забезпечує всебічне навчання мови.
 4. Є можливість відвідувати розмовні клуби та інше додаткове навчання.
 5. Заняття у групі мотивує та надає більше розмовної практики — на цьому ґрунтується комунікативна методика.
 6. Деякі курси надають випускникам офіційний міжнародний сертифікат.
 7. Вартість навчання є фіксованою – ви можете розрахувати ціну за місяць, рік чи весь курс.
 8. Часто можлива онлайн-підтримка.

Переваги занять з репетитором англійської

Це правда, що ціна за курс англійської при індивідуальних заняттях з репетитором буде на порядок вищою порівняно з навчанням у групі. Але такий формат навчання має багато переваг. До переваг вивчення з репетитором належить:

 • Вам належатиме 100% часу та уваги педагога під час уроку.
 • Домашні завдання будуть підлаштовані під ваші потреби.
 • Система навчання передбачає, що учень дуже багато говорити, що позитивно відбивається в результаті.
 • Індивідуальний графік та інтенсивність занять.
 • Уроки відбуваються у будь-якому зручному місці.
 • Коли тема засвоєна — ви одразу можете рухатися далі, якщо у певних моментах є труднощі, їм можна приділити більше часу.
 • Програма навчання та тривалість курсу залежить від потреб та побажань учня.

Англійська мова

Порівнюючи уроки з репетитором та відвідування курсів англійської мови, багато мешканців Харкова вибрали англійську у My English World. Ось що їх спонукало до цього:

 • Усі викладачі лінгвісти, які мають відповідні сертифікати.
 • Під час навчання використовується комплексний підхід, що включає читання, усне мовлення, аудіювання та письмо.
 • Аудиторії знаходяться у центрі Харкова, біля метро Бекетова.
 • Застосовується комунікативна методика із лексичним підходом.
 • Гарантований результат.

Кожен із варіантів вивчення англійської має свої особливості — вибір за вами.