Особливості туристичного страхування

Особливості туристичного страхування

В даний час страховка потрібна не тільки для захисту від непередбачених витрат у разі дорожньо-транспортної пригоди, а й у разі, якщо ви збираєтеся відправитися у відпочинок за кордон. Завдяки цьому ви зможете концентруватися тільки на враженнях від поїздки, а не турбуватися про свій захист.

Що слід знати про туристичне страхування?

Нещасний випадок - подія непередбачена. Від цього не застрахована жодна людина. Особливо це неприємно, якщо вона відбувається на території іншої країни під час відпустки.

І щоб бути впевненими в отриманні всієї необхідної допомоги необхідно оформити туристичне страхування. Воно дає гарантію того, що в разі травми або непередбаченого погіршення здоров'я вам буде надана екстрена та медична допомога в будь-який час доби і в будь-якій країні світу. Більш того, страховка є обов'язковою умовою для отримання візи.

Також варто пам'ятати про те, що, якщо ви збираєтеся подорожувати на особистому автомобілі, необхідна зелена карта Оранта.

Які варіанти доступні мандрівникам?

Однією з найбільш поширених і затребуваних страхових компаній є Оранта. Вона пропонує своїм клієнтам найбільш комфортні та доступні умови. Якщо ви плануєте відпочинок в іншій країні ви зможете вибрати один з трьох варіантів туристичної страховки. Це дозволяє бути захищеним з фінансової сторони і запобігти непередбачених витрат.

Залежно від обраного варіанту величина страхової виплати може становити від 30 000 до 50 000 євро. Сума також залежить від того, в яку країну ви прямуєте. Для країн Європи, Шенгенської зони вона становить 30 000 євро. У той же час, максимальна величина виплати при відвідуванні Канади, Перу або Австралії становитиме 50 000 євро.

У чому перевага?

Зайнятися оформленням туристичного страхування можна в будь-який зручний час незалежно від дня тижня. Компанія Оранта має цілодобову службу підтримки, завдяки чому ви отримаєте оперативну відповідь на будь-яке питання.

Оформлення відбувається в режимі онлайн, а значить навіть не обов'язково їхати в офіс для надання документів. На сайті заповнюються анкети і вносяться всі необхідні дані, після чого користувач повинен здійснити оплату. Готовий поліс буде відправлений в електронному вигляді. Такого варіанту більш ніж достатньо для здійснення поїздки. У разі, якщо вам потрібен оригінал документа (наприклад, щоб надати його в посольство країни, яку ви хочете відвідати), ви можете звернутися в офіс компанії. Також ви можете вказати, щоб менеджери відправили готовий документ поштою.