Чому я не подобаюся хлопцям

Чому я не подобаюся хлопцям

Проводимо роботу над помилками.
Можеш не вірити, але питанням «Чому я не подобаюся хлопцям» рано чи пізно задаються всі дівчата. І навіть найгарніші красуні. Правда, правда. Адже увагу хлопців приваблює не тільки краса. Ну, хіба що перші пару хвилин після знайомства. А потім вони починають придивлятися до інших важливих речей. І ось тут якраз деякі дівчата можуть втратити шанси на отримання нового шанувальника. Чому? Давай розбиратися.

Я не подобаюся хлопцям, бо неприступна?

Помилка. Він тобі реально сподобався, ну признайся. А оскільки ти десь колись почула, що хлопці люблять неприступних (покарайте, боги кохання, людей, які розпускають такі чутки!), ти починаєш вести себе відповідно. Ти не дивишся в його бік, демонстративно спілкуєшся з усіма в компанії, крім нього, та ігноруєш його спроби звернутися до тебе. Ні, ні та ще раз ні!

Як правильно. Ми не до того, що ти тут же маєш підбігти до нього та захопити бесідою, обережно торкаючись то до його рук, то до плечей. Ну, є така думка, що дотики допомагають встановити контакт. У цьому можливо щось і є, але більшість людей моторошно бісяться, коли до їх особистого простору проникають чиїсь невгамовні руки. Нехай навіть господар цих рук їм симпатичний. Краще веди себе природно. Говори з ним так, як з іншими, невимушено та спокійно. Уяви, що він твій добрий знайомий. Установи контакт, обговоривши, що тобі цікаво. Відповідай на його питання. Простіше кажучи, твоє завдання - залишитися нормальним адекватним співрозмовником.

Невпевнена у собі?

я не подобаюсь хлопцям, бо Невпевнена у собіПомилка. Щойно на горизонті з'являється симпатичний хлопець, ти відразу ж замикаєшся у собі. І вся твоя чарівність кудись випаровується, коли ти опускаєш сумні очі, а плечі в розпачі, думаючи про те, що схопився зрадницький прищик на підборідді, зачіска сьогодні не та, та й взагалі, куди тобі до нього.

Правильно. Викинути з голови зайві думки і намагайся зберегти спокій. Неймовірно, але факт: впевнена у собі дівчина зі, скажімо так, екзотичною зовнішністю приверне увагу хлопця набагато швидше, ніж невпевнена в собі красуня. Розправ плечі і вперед, підкорювати його серце. Концентруйся на своїх перевагах.

Я надто серйозна, тому не подобаюсь хлопцям?

Помилка. Знаєш, як найпростіше зрозуміти, що ти подобаєшся людині? Подивитися, чи сміється він над твоїми жартами. Хлопці теж користуються цим хаком, нехай навіть і на несвідомому рівні. Отже, твій красень блискуче пожартував, всі засміялися, а ти ... Лише якось дивно скривила губи в усмішці. «WTF?» - подумає він і перемкне увагу на ту дівчину, якій його жарт сподобався.Я надто серйозна, тому не подобаюсь хлопцям?

Як треба. Будь щирою. Ми не закликаємо тебе реготати над будь-яким дурним жартом. Якщо почуття гумору не найкраща його перевага, не змушуй себе сміятися. Просто посміхайся під час спілкування, задаючи питання або відповідаючи на нього. До речі, посмішки - це норма етикету. І не треба ходити смурною, навіть якщо день не задався. Будь милою, і хлопці до тебе потягнуться.

Мій стиль викликає подив у хлопців?

Помилка. Якщо ти вся з себе «fashion girl, вогонь і грація» тобі краще б знайти такого ж модника. Звичайні хлопці далекі від модних віянь і не завжди розуміють, чому сьогодні ти «леопард», вчора людина-сміттєвий пакет (це ми про вінілових totallooks), а назавтра принцеса Ельза з синіми губами та стрілками в тон. Вони примітивні в своїх перевагах: дівчина в простій відвертій сукні - це все, що їм потрібно для щастя.

Мій стиль викликає подив у хлопців?Правильно. Тут два варіанти. Або знайди хлопця, який буде «розуміти фішку» та зможе оцінити твою обізнаність в трендах і здатність їх дотримуватися. Але якщо ти примудрилася закохатися в звичайного хлопця, угамуй свій запал і відмовся від сміливих відтінків помад на користь природних. Хоча б на деякий час. А коли він звикне до тебе і закохається, можеш повернутися до своїх модних дрібничок.

Я не подобаюся хлопцям, бо люблю трохи прибрехати?

Помилка. На словах ти класна, активна та досвідчена, а як до справи - пф-ф-ф-ф, всі твої легенди руйнуються одна за одною. Ти розповідаєш йому, що «Ой, я теж літала до Таїланду / була в тому новому кафе / вмію грати на гітарі». Ти ж розумієш, що якщо він повірить твоїм розповідям, і ви почнете зустрічатися, рано чи пізно правда випливе назовні? І виявиться, що в ті канікули ти не засмагала на райському пляжі, а вигулювала гусей у бабусі в селі. Ніяково якось.

Як правильно. Кажи все, як є. Так, ти не була в Парижі, але у тебе ще все попереду. Так, у тебе ще не було хлопця. Ну і чудово, значить, у тебе немає негативного досвіду. Або позитивного - коли нинішній завжди поступається колишньому у порівнянні. Чи не вигадуй собі переваги, користуйся тими, що є, та розвивай їх.