Як сподобатись хлопцю

Як сподобатись хлопцюСправа в тому, що методи, які підходять для того, щоб сподобатися чоловікові, не завжди підходять для хлопців. А якщо підходять, то на деякі особливості потрібно звернути більше уваги. Хлопці ще не зовсім чоловіки, у них є свої особливості, і не так вже мало.

Отже, як сподобатися хлопцю?

Щоб сподобатися хлопцю, станьте для нього другом.

Тобто свідомо поставте собі іншу мету. Для початку навіть не ставте собі завищених цілей, на зразок того, що хочу сподобатися хлопцю, закохати в себе або навіть вийти заміж. Занадто великі цілі, які навіть незрозуміло, як виконати, тиснуть на психіку. Тому їх краще не ставити.

Поставити перед собою мету подружитися з хлопцем і все. А далі як піде.

Хотілося б розвіяти побоювання деяких дівчат в тому, що ставши «другом», хлопці перестануть сприймати її як дівчину. Це не так. Просто не намагайтеся бути схожим на «пацанку», і ніхто ніколи не буде так вас сприймати. Трошки кокетуйте, трохи будьте слабкою, говоріть не тільки про футбол, але й про квіти з сукнями, не носіть надкоротку стрижку, не треба курити, говорити грубим голосом і матами, і, повірте мені, всі будуть пам'ятати про те, що ви дівчина.

У контексті даної статті можна сказати трохи по-іншому. Дівчина може дружити з хлопцем, а хлопець просто так ніколи не «дружить» з дівчиною. Виключення, напевно, є, але їх раз в 10 менше, ніж думають дівчата. Так що, якщо подружитись з хлопцем, вже півсправи зроблено.

Вчіться фліртувати і спілкуватися з хлопцями.

Відразу добре це робити мало в кого з дівчат виходить. Тому, потрібно більше тренуватися.

Тренуватися фліртувати на хлопці, який вам дуже подобається - це дуже погана ідея. Якщо ви думаєте, що «не Сподобатись хлопцюбуду я ні на кому тренуватися, коли настане момент, то все відбудеться добре само собою», то ви помиляєтеся.

Тому, тренуйтеся на всіх підряд, на тих, хто вам подобається мало, на тих, хто не дуже подобається, на тих, хто взагалі не подобається, на хлопцях доросліших за вас, загалом на всіх. Це дуже корисно і вам, та й їм буде приємно. Тонкий флірт повинен швидше стати фоновою лінією поведінки.

Більше спілкуйтеся з чоловіками і хлопцями з найрізноманітніших приводів. Запитуйте про їх захоплення і та ін. Наприклад, один тиждень ви можете поставити собі мету вітатися з усіма хлопцями і задавати їм по одному питанню, наприклад, як проїхати туди-то і туди-то. Наступного тижня можна придумувати по одному комплименту і т. д.

Реальні дії добре поєднувати з поданням в уяві про те, як ви це робите (візуалізацією). Тільки не захоплюйтеся однієї візуалізацією.

Звичайно, потрібно не забувати про обережність, не потрібно загравати з чоловіками в темному провулку пізно ввечері.

Розвивайте впевненість у собі, підвищуйте самооцінку, щоб сподобатись хлопцю.

Щоб подобатися хлопцям необхідно підвищувати свою самооцінку. Дівчата з високою самооцінкою користуються набагато більшим успіхом. А у дівчат в 15-20 років самооцінка, як правило, занижена. Вони багато і абсолютно необгрунтовано переживають через свою зовнішність, одяг, вміння спілкуватись, цілуватися і та ін.

Тому, потрібно підвищувати свою самооцінку. Робить це шляхом самонавіювання, візуалізації та вироблення практичних навичок в спілкуванні з чоловіками.

Головне, не очікуйте занадто швидких результатів. Але якщо ви будете займатися регулярно, то вони обов'язково будуть.

Однак, агресивна поведінка, злі жарти, плітки про інших людей тощо, зовсім не є ознакою високої самооцінки, швидше навпаки, свідчать про вашу глибинну невпевненість в собі.

Не форсуйте зближення.

 Чоловік, як правило, набагато повільніше готовий впустити в своє життя жінку, ніж вона думає.

Якщо ж мова йде про хлопців, то тут ще більш виражена ситуація. Адже хлопці не вміють поводитися з дівчатами і не хочуть цього показати, часто прибріхують про свій досвід спілкування з дівчатами. Як говорилося в класичному фільмі про психологію хлопців «Американський пиріг», те, що каже хлопець про свій досвід спілкування з дівчатами, потрібно ділити на три. Тобто, якщо він говорить, що у нього було 3 дівчини, то в кращому випадку була одна, а швидше за все - ні.

У зв'язку з цим хлопцеві, з одного боку, хочеться з дівчиною зближення, тобто цілуватися, обніматися, спілкуватися, займатися сексом. Але з іншого боку різке зближення лякає його, так як ставить його в ті ситуації, де він нічого не вміє. Як кажуть: «І хочеться, і колеться».

Тому, не квапте зближення. Можете зізнатися, що не вмієте цілуватися і таке інше. Тоді хлопець поступово звикне і перестане відчувати страх перед поцілунками, обіймами.

Якщо ж у хлопця дійсно великий досвід спілкування з дівчатами, то тим більше не форсуйте зближення. Подумайте, чи потрібний вам такий? І потім, адже всіх дівчат, які швидко погоджувалися з ним на секс, він вже кинув. Думаєте, що з вами буде по-іншому? - Це навряд чи.

Не чекайте від нормальних хлопців якогось словесного вияву почуттів перед вами. Це в їхньому віці рідко буває. Якщо хлопець в 15 років каже дівчині: «Я люблю тебе», то напевно або фільмів переглянув, або занадто швидко розвивається.

 Будьте м'якіше один до одного.

 Як я вже говорив, у підлітковому віці, як у дівчат, так і у хлопців, як правило, виражена невпевненість у собі. У зв'язку з цим у них підвищена образливість. Хлопець може образитися на те, що, на ваш погляд, не має ніякого значення. Не бійтеся попросити вибачення. І ще - обов'язково працюйте над впевненістю в собі і підвищуйте свою самооцінку.

 Навчіться робити зустрічні кроки, щоб сподобатись хлопцю.

 Фліртувати щоб сподобатись хлопцюДівчата в 15-20 років, як правило, дуже слабо бачать якісь дії хлопців в їх сторону або не можуть зробити зустрічний крок назустріч їм.

Припустимо, хлопець робить крок, що запитує вас. Дайте відповідь не одним словом, а кількома реченнями. Не мовчіть, а після закінчення відповіді запитайте у відповідь, а ти що думаєш, а у тебе як справи і т. д. Якщо він запитав про те, що ви раніше йому розповідали, то можете подякувати приблизно так: «Приємно, що ти пам'ятаєш про це. Справи йдуть так...

Запросив на танець, скажіть, що було приємно, що запросив. Можна трохи притиснутися під час танцю. Після таких слів ймовірність того, що він запросить вас ще раз, збільшиться в кілька разів.

 Забудьте про те, що потрібно до хлопців проявляти холодність, менше уваги, тоді, нібито, все буде добре.

 Якщо під холодністю мається на увазі те, що ви не будете бігати за хлопцем, тобто закидати його смсками, любовними листами, дзвінками і проханнями про побачення, та ще без всякого приводу з його боку, то я двома руками «За».

Якщо під «менше уваги» мається на увазі менше проявляти ініціативи, коли не потрібно, дотримання дистанції у зв'язку з тим, що хлопець не готовий до такого швидкого розвитку відносин, і хоча б мінімальний контроль за своїми почуттями, то я "За".

В іншому - це найглибша помилка. Холодність і відсутність уваги не приваблює чоловіків, а відштовхує. Ніхто не хоче знайомитися з «холодною» дівчиною, яка не усміхається, нічого не відчуває і ні до кого не проявляє інтересу. Загалом, не плутайте нав'язливість з кокетством і відкритістю до людей.

 Тренуйтеся більше, менше робіть щось спеціально для конкретного хлопця.

 Вся суть вміння подобатися хлопцям полягає не в якійся конкретній раді або дії. Вся суть зводиться до того, щоб навчитися цьому навику взагалі, а не стосовно до якогось конкретного хлопця. Потрібно більше саме тренуватися, а не намагатися зробити добре, коли вже буває запізно. А читати поради за 10 хвилин до побачення з хлопцем може бути вже запізно.

Якщо ви будете помаленьку тренувати один навик за іншим, то ви будете подобатися набагато більшій кількості хлопців, ніж вам потрібно. Тобто, підвищуйте самооцінку, вчіться підтримувати ініціативу хлопців, вчіться говорити компліменти, вчіться слухати, вивчайте психологію чоловіків. І все це, звичайно, потрібно тренувати, як в уяві (візуалізація), так і в порожній кімнаті, а так само на будь-якому хлопці. Через якихось пару місяців у вас багато почне виходити неначе само собою.