Картинки з Останнім дзвоником: привітання та побажання

Зі сцени актового залу вимовляються напуття вчителів, першокласники читають вірші і співають пісні, директор з листа зачитує промову. На вулиці в повітря піднімається зв'язка яскравих і наповнених гелієм куль, за якими випускниці з величезними бантами на головах спостерігають, мружачись від яскравого сонця, витираючи сльози розчулення. Один високий випускник садить на плече маленьку дівчинку, яка допомагає останньому дзвонику продзвеніти, - для когось в останнє.

Картинки з останнім дзвоником

Гарні картинки з останнім дзвоником

Прикольні картинки з останнім дзвоником

Листівки з останнім дзвоником

Картинки з закінченням школи

Поздоровлення з останнім дзвоником

З останнім дзвоником українською мовою

Привітання з останнім дзвоником українською мовою

Вітальні картинки з останнім дзвоником

З останнім дзвоником

Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник в різних країнах світу

Останній дзвоник у Німеччині

У німецьких школах свято починається ще за місяць до випускних іспитів та тестувань. Раптово відбувається зміна шкільних ролей: майбутні випускники починають спілкуватися з викладачами більш неформально і часто з позанавчальних тем, зачасту підлітки придумують розіграші, спрямовані на вчителів, а ті в свою чергу всіляко це заохочують. Відбувається це цілком природно, і у такої зміни ролей є конкретні завдання. Вважається, що це допомагає учням скинути з себе якісь "кайдани дитинства", відчути себе більш дорослими або рівними дорослим і психологічно підготуватися до вступу до самостійного життя. Після закінчення всіх іспитів проходить свято останнього дзвоника, а для випускників урочиста вечеря і бал, куди зазвичай запрошуються всі близькі родичі (бабусі і дідусі, дядьки й тітки та ін.).

Польща

Своєрідний аналог українського останнього дзвоника в Польщі проходить не в останній навчальний день, а рівно за 100 днів до закінчення школи. Для святкування орендується величезний і розкішний зал, хлопчики вдягають смокінги, дівчатка - елегантні вечірні сукні, а під сукні (тільки тсс!) червоні підв'язки. Урочистий бал завжди починається з одного танцю - полонезу. А керує танцювальною ходою директор школи!

Норвегія і Швеція

У цих скандинавських країнах традиції святкувати останній дзвоник - завершення шкільного навчання неймовірно схожі. По-перше, випускники одягають традиційні морські кашкети, на підкладках яких вчителі пишуть побажання. Колишні школярі спочатку влаштовують масштабні ходи вздовж головних вулиць, а потім набиваються до орендованих автобусів і фургонів, на яких їздять своїм містом, танцюють під гучну музику, викрикують кричалки і радіють настільки голосно, наскільки можуть. Батьки на цю вечірку не допускаються. До речі, цікаво, що всю організацію цього свята скандинавські школярі беруть на себе. Звичайно, багатьом допомагають батьки, але ось адміністрація школи не має до такого свята жодного стосунку. Жод-но-го.

Італія

В Італії існує традиція проводити так звану сena con i professori, тобто вечерю з учителями. Щоб красиво завершити шкільний етап свого життя, учні запрошують вчителів до ресторану на вечерю, до того ж, всі витрати учні беруть на себе. Просити грошей у батьків, щоб оплатити цю вечерю, в Італії не прийнято. Випускники мають самі заробити необхідну суму, щоб таким чином продемонструвати своїм вчителям, що стали вже досить дорослими аби справлятися із завданнями, які пропонує велике життя. Щоб зібрати гроші на сena con i professori, прийнято влаштовувати спектаклі, ярмарки товарів ручної роботи тощо. Втім, відомі випадки, коли випускники не справлялися з фінансами і вчителів доводилося кликати не до дорогого ресторану, а до парку на пікнік. Адже головне - це увага.

США

У нашій країні є два свята вшанування школярів: останній дзвінок і випускний. А ось в США тільки випускний, і як він проходить, багатьом з нас прекрасно відомо з голлівудських фільмів. Влаштовується бал, на який необхідно приходити парами, наприкінці балу неодмінно відбувається обрання і коронація короля та королеви балу. Цікаво, що тільки в США можливі романтичні відносини між школярами немов би заохочуються (що ми можемо бачити на прикладі цього свята). Традицію американських випускних через це багато педагогів з інших країн піддавали жорсткій критиці. Втім, американським випускникам до цієї критики немає ніякого діла: вони молоді, щасливі і відважні.

Свято закінчення школи в Китаї

Поки батьки українських випускників купують альбоми, до яких вклеюються фотографії дітей, щоб хоч якось зберегти спогади про найкращі роки, китайські випускники воліють від цих спогадів позбавлятися нещадно. Один з традиційних китайських випускних ритуалів полягає в знищенні шкільного приладдя. Організована група школярів ніби по свистку починає трощити, ламати, рвати, топтати дошки, пенали, ручки, зошити, портфелі. Яким би дивним нам не здавалася ця забава, китайці продовжують її дотримуватися з отаких терапевтичних міркувань: вважається, що знищення спогадів про школу допомагає впоратися зі стресом, накопиченим під час випускних іспитів. Що ж, зерно здорового глузду в цьому є.

Успіхів вам, гарного останнього дзвоника і не забудьте привітати школярів картинкою!