Картинки з днем бухгалтера: привітання та поздоровлення

16 липня щороку кожен бухгалтер і аудитор в Україні відзначає День бухгалтера - своє професійне свято.

10 листопада - Міжнародний день бухгалтера.

Бухгалтерська справа має давнє коріння, як ви дізнаєтесь далі зі статті. Однак цей факт жодним чином не відбився на тому, щоб 2004-го року День бухгалтер зробити державним святом, а з 2018-го року він має назву День бухгалтера та аудитора.

Працю бухгалтера дуже важко переоцінити, адже його діяльність надзвичайно важлива не лише в рамках однієї організації, а і взагалі в масштабах всієї країни. Люди цієї професії не тільки розраховують зарплатню, але й виконують важливі розрахунки для всієї світової економіки. Праця бухгалтерів важлива для керування країною і з економічної точки зору є ключовою! 

Можна без перебільшення днями говорити про велике значення людей цієї професії в нашому житті, але зрозуміло ждине - наше життя напряму залежить від їх сумлінної праці і фаховості. Тож не забудь привітати цих чудових людей і побажати їм всіх благ. На krainau.com ви знайдете все необхідне, щоб ваше привітання з днем бухгалтера зробити оригінальним і незабутнім. Привітайте своїх знайомих, рідних та близьких картинками "З днем бухгалтера"!

Картинки з днем бухгалтера

Картинка з днем бухгалтера

Привітання з днем бухгалтера

Листівка з днем бухгалтера

Вітальна листівка з днем бухгалтера

Вітальна картинка з днем бухгалтера

Вітання з днем бухгалтера українською

Привітання з днем бухгалтера українсько мовою

Листівка з днем бухгалтера українською мовою

Гарна картинка з днем бухгалтера

Привітання з днем бухгалтера прикольні

Листівка привітання з днем бухгалтера

Картинка вітання з днем бухгалтера

Сім з десяти бухгалтерів стверджують, що задоволені своїми підрахунками. Більшість з опитаних заявили, що залишилися б вірними своїй бухгалтерської кар'єрі, навіть якби їм довелося починати все спочатку. Чому бухгалтерія так важлива?

Батьком бухгалтерського обліку вважається Лука Пачолі

Італійському математику Лука Пачолі належить почесне звання родоначальника бухгалтерського мистецтва. Він опублікував першу книгу про бухгалтерський облік 10 листопада 1494 року під назвою "Трактат про рахунки і записи". На честь його і багатьох інших видатних бухгалтерів було започатковано Міжнародний день бухгалтерів. Його книга вперше об'єднала облік активів, зобов'язань, капіталу, доходів та витрат - системи, які ми використовуємо сьогодні в балансах і звітах про доходи.

Пачолі виступав за ретельне вивчення бухгалтерських книг і відомий тим, що сказав: "людина не має лягати спати, поки його дебіти і кредити не рівні".

Але перші бухгалтери в світі з'явилися в Стародавній Месопотамії

Бухгалтер з Єгипту

Перші бухгалтера працювали в храмах. Вони стежили за податками, які в той час платили очільникам держави і служителям культу вівцями, козами, птицею та сільськогосподарською продукцією. Багато істориків вважають, що саме вони винайшли практику написання бухгалтерії і придумали квитанцій. Їх часто використовували для документування обміну товарами та послугами.

Історія обліку налічує тисячі років і може бути простежена ще з часів стародавньої Месопотамії. Ранні форми бухгалтерського обліку також були знайдені в стародавньому Ірані. Таблички з глини близько чотирьох тисяч років тому використовували вавилонські бізнесмени для реєстрації своїх продажів і отримання грошових коштів. Єгипетські папіруси описують збір податків до 1000 р до н.е.

Римляни були одержимі бухгалтерією

Гроші люблять підрахунок. Стародавні римляни були одержимі всілякими обліками. Їх бухгалтера детально розповідали про те, скільки зернових було в їхніх магазинах, скільки цвяхів було в їх майстернях. Римська армія ретельно зберігала записи про витрати, придбані товари та здійснені угоди. Щодня вони розраховували свій дохід і це було справою надзвичайної важливості. Також витрати і доходи імператора Августа були ретельно задокументовані для громадської думки римському народу. А як же інакше?

Розслідування ведуть бухгалтера

Зараз навіть ФБР використовує понад 2000 фахівців бухгалтерів! На них, як і раніше існує високий попит. Чиказький злочинний бос Аль Капоне був спійманий 1931 року завдяки бухгалтерам ФБР.

Щиро вітаємо всіх працівників цієї важливої професії з днем Бухгалтера! Будьте щасливі!