Вітання з перемогою: картинки та листівки

До вашої уваги збірка картинок та листівок "Вітання з перемогою". Ці зображення відмінно підійдуть для привітань переможців різноманітних конкурсів та змагань, або просто людей, які досягли яких-небудь успіхів в будь-якій області життєдіяльності. 

Обов'язково відзначте успіхи ваших знайомих, близьких та рідних і тоді їх перемога стане ще більш значущою і приємною. Зазвичай поділитися гарною картинкою для нас ціна двох кліків, а для отримувача подібна увага може бути надзвичайно цінною! У наш час, коли люди чимдалі менше спілкуються один з одним, будь-який прояв уваги додає приємних емоцій.

Картинка з перемогою

Привітання з перемогою

Листівка з перемогою

Вітальна листівка з перемогою

Вітальна картинка з перемогою

Вітання з перемогою у змаганнях

Вітання з перемогою українсько мовою

Листівка з перемогою українською мовою

З перемогою у конкурсі

Привітання з перемогою

Листівка з привітання з перемогою

Картинка вітання з перемогою

Як перемагати у будь-якій діяльності

Будь-яке починання вимагає не тільки часу і зусиль, але й досить сильної мотивації. Зазвичай, рідко хто відчуває з цим проблеми на старті, але в міру просування вперед бажання щось змінювати у своєму житті стає менше.

Це може проявлятися і в різко негативній формі ( «Нічого не вийшло! Більше не буду намагатися»), і маскуватися під нестачу часу і перешкоди, які виникають безперестанку. Елементарний приклад - заняття спортом. У перші дні тренувань ви буквально літаєте на крилах - тільки здорового способу життя, а не кохання, прекрасно себе почуваєте і сповнені енергії, а через два тижні виявляєте себе жертвою величезної порції пасти і келишка-іншого сухого вина, лежачи на дивані і мирно почитуючи черговий бізнес-роман. Що ж сталося?

Спортивна психологія в житті

Відповідь на це питання можуть дати спортивні психологи. Мотивація - головна проблема спортсменів та їх наставників, без неї не добитися гарних показників і не прийти до перемоги. Підготовка до змагань включає не тільки, скажімо так, фізичну, а й психологічну роботу. Адже яким би обдарованим не був спортсмен, якщо у нього немає вогника всередині, можна забути про великі звершення. За час існування спортивної психології розроблені сотні методик підвищення мотивації, які включають емоційні, моральні, психологічні та матеріальні аспекти. І все заради досягнення більш високих цілей. З поняттям мотивації тісно пов'язане й інше поняття - опір. Тодд Херман, першокласний спортивний психолог, який допомагає спортсменам завойовувати олімпійські медалі, описує власну теорію опору. Треба сказати, що вона має серйозне наукове обгрунтування.

Як боротися з опором і перемагати?

Щойно ви зробили перший крок до поліпшення життя (наприклад, перейшли на нову роботу, почали фітнес-програму, яка обіцяє відмінні результати, або розірвали нездорові особисті відносини), мозок «вітає» ваше починання - виділяється велика кількість ендорфінів і нейромедіаторів гарного настрою, серотоніну і дофаміну.

Ці гормони викликають в організмі відчуття щастя. Звідси емоційний підйом, нескінченна енергія і позитивні почуття.

Але через деякий час рівень нейромедіаторів опускається до нормальних значень, а разом з ними випаровуються ваша бадьорість і бажання змін. Повернемося до того ж тренажерного залу. У перший день ви на підйомі, відчуваєте драйв і азарт. На другий день тренування проходять так само здорово. А ось на третій виникає опір: втома потихеньку накопичується, займатися вже не так легко. На четвертий день ви, проклинаючи все навколо, плететеся в зал, а на п'ятий і зовсім залишаєтеся вдома. Саме тому до другої половині березня зали порожніють - бажаючі схуднути до літа відкладають ідею на потім.

Але насправді, хоч ви й відчуваєте неприємні почуття, варто продовжувати. У цей час відбувається адаптація організму до нового (суворо кажучи, старого) рівню ендорфінів та нейромедіаторів, тому ви відчуваєте себе як наркоман, якого позбавили дози. Потрібно просто перетерпіти.

Найскладніша стадія - перші 16 днів. Після чого все стає простішим.

Замість того щоб відмовлятися від нових корисних звичок, які викликають у вас негатив, змініть ставлення до самого опору. Спробуйте його прийняти і полюбити, адже опір - це свято: співайте, бо зміни дійсно відбуваються, і на це вказує саме опір.